Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

AA HYPER SENSITIVE 3 IN 1
micelinis vanduo skirtas jautriai odai prižiūrėti.
 
AA HYPER SENSITIVE - tai novatoriška kosmetikos linija sukurta jautriai odai prižiūrėti. Micelinis skystis sukurtas veidui, akims ir lūpoms valyti. Drėkinamosiomis savybėmis pasižyminti priemonė šalina makiažą ir nešvarumus.
  
Sudėtyje yra
Micelinės struktūros, provitamino B5, hialurono rūgšties.
 
Naudojimas
Tinka kasdieniam naudojimui. Sudrėkinkite vatos lapelį miceliniu skysčiu, valykite makiažą. Nenuplaukite.
 
 
Apie OCEANIC
 
OCEANIC firmos tikslas padėti žmonėms, kurių oda jautri ir linkusi į alergiją. Firma pasitelkia veiksmingas ir šiuolaikines technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus kuriant antialergiškas kūno priežiūros priemones. Dėl daugelio metų patirties ir laiko patikrintų metodų, AA tapo geriausia ir labiausiai vertinama jautrios ir į alergiją linkusios odos priežiūros priemonių Lenkijos bei Europos rinkoje. Pasak gamintojų, AA kūno priežiūros priemonėmis naudojasi ne tik tie žmonės, kurie turi jautrią ir alergišką odą, bet ir tie, kurie neturi jokių odos problemų. Tai rodo žmonių pasitikėjimą AA prekės ženklu.

Ingredients: Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium Cocoamphoacetate, Panthenol, Allantoin, Sodium Lactate, Malpighia Punicifolia Fruit Extract, Citric Acid, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Chloride, Sodium PCA, Trehalose, Glucose, Tocopheryl Acetate, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Jums taip pat gali patikti