Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

AA COLLAGEN
akių ir veido makiažo valiklis „Micellar“
 
AA COLLAGEN HIAL+ šiuolaikinė kosmetikos gaminių linija, įkvėpta kosmetologijos kabinetuose atliekamų raukšlių užpildymo, odos drėkinimo ir stangrinimo procedūrų. Pagrindiniai šios linijos ingredientai yra kolagenas ir hialurono rūgštis.
 
AA COLLAGEN HIAL+ akių ir veido makiažo valiklio sudėtyje esančios micelės  nuvalo makiažą ir visus nešvarumus nuo veido odos paviršiaus. Kolagenas kartu su hialurono rūgštimi tobulai drėkina ir lygina veido odą.
 
Sudėtyje yra
Micelių, kolageno, hialurono rūgšties.
 
Naudojimas
Valykite valikliu veido, akių ir lūpų makiažą. Nenuplaukite.
 
Geriausiam rezultatui pasiekti
Naudoti ir kitas AA COLLAGEN HIAL+ odos priežiūros priemones.
 
 
Apie OCEANIC
 
OCEANIC firmos tikslas padėti žmonėms, kurių oda jautri ir linkusi į alergiją. Firma pasitelkia veiksmingas ir šiuolaikines technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus kuriant antialergiškas kūno priežiūros priemones. Dėl daugelio metų patirties ir laiko patikrintų metodų, AA tapo geriausia ir labiausiai vertinama jautrios ir į alergiją linkusios odos priežiūros priemonių gamintoja Lenkijos bei Europos rinkoje. Pasak gamintojų, AA kūno priežiūros priemonėmis naudojasi ne tik tie žmonės, kurie turi jautrią ir alergišką odą, bet ir tie, kurie neturi jokių odos problemų. Tai rodo žmonių pasitikėjimą AA prekės ženklu.

Ingredients: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Polysorbate 20, PEG-12 Dimethicone, Hydrolyzed Collagen, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Durvillea Antartica Extract, Betaine, Panthenol, Allantoin, Citric Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Tetrasodium EDTA

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.