SO..? VA VA VOLUME sausas plaukų šampūnas, 150 ml

Prekės kodas: 5018389004545
 • 2,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 39 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  SO VA VA VOLUME
  sausas plaukų šampūnas
   
  Naudok sausą plaukų šampūną, kai pramigai į darbą, vakare bėgant tiesiai į vakarėlį, po sporto klubo ar bet kada, kai neturi galimybės palįsti po dušu. Tai puikus pasirinkimas visiems, gyvenantiems aktyvų gyvenimą. Šampūnas sugeria riebalus nuo galvos odos ir plaukų paviršiaus, juos atgaivina, suteikia švaraus žvilgesio, daugiau apimties ir purumo. Keletas papurškimų – tai viskas, ko reikia norint atgaivinti plaukus tarp jų trinkimų ir išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą.
   
  Naudojimas
  Užpurkškite šampūną, įmasažuokite ir leiskite keletą minučių įsigerti, tada iššukuokite. Plaukai taps minkštesni, švaresni. Svarbu! Flakonėlį gerai supurtykite prieš naudojimą ir tarp purškimų.
   
   
  Apie SO...?
   
  SO...? kvepalai – žaismingi ir romantiški. Asortimentas susideda iš 20 stilingų aromatų, kurie tiks kiekvienai merginai. SO...? prekės ženklas gyvuoja jau 20 metų, todėl pasižymi ilgamete patirtimi. Šis prekės ženklas laimėjo apdovanojimus grožio srityje Australijoje ir Olandijoje bei trečią kartą iš eilės nugali Jungtinėje Karalystėje kitus konkurentus. SO...? vadovaujasi naujausiomis tendencijomis ir siekia, kad jų kuriami kvepalai nekainuotų milijonų, tačiau kvepėtų ypač prabangiai. Prekės ženklas visą laiką plečia savo asortimentą, tad nuo šiol prekyboje rasite ir nuostabiai kvepiančius SO...? sausus plaukų šampūnus.

Aktualu kasdienai