NATURA SIBERICA LOVES LITHUANIA plaukų šampūnas 400 ml

Prekės kodas: 4744183017719
  • 5,49 €

NATURA SIBERICA LOVES LITHUANIA
plaukų šampūnas skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.
 
NATURA SIBERICA labai žavisi, gerbia ir myli Lietuvą. Nors Lietuva ir nedidelis kraštas, tačiau išsiskiria gamtos unikalumu ir įvairiapusiškumu: lygumos, kalvelės, gausybė miškų, ežerai ir pelkės, banguojanti Baltijos jūra ir baltosios kopos. Kur tik pažvelgsite driekiasi žydinčios pievos, derlingi javų laukai, miškuose stūkso tūkstantmečiai ąžuolai, baltakamieniai beržai. Įkvėpti gamtos natūralumo, Lietuvos gyventojų nuoširdumo bei ilgamečių tradicijų NATURA SIBERICA specialistai sukūrė naują priemonių seriją NATURA SIBERICA LOVES LITHUANIA. Priemonės pagamintos tradicinių lietuviškų augalų pagrindu, kuriuose slypi gamtos galia, natūralumas bei ilgametės tradicijos. NATURA SIBERICA LOVES LITHUANIA - tai efektyvi bei natūrali kosmetika Jūsų grožio bei sveikatos puoselėjimui!
 
Priemonės sudėtyje esantis liepų ekstraktas, praturtintas organinėmis rūgštimis, karotinu, vitaminais ir fitoncidais, saugo odą nuo išsausėjimo, drėkina, suteikia minkštumo ir švelnumo pojūtį. Apynių ekstrakto sudėtyje yra gausu vitaminų, organinių rūgščių, rauginių medžiagų ir eterinių aliejų. Šampūnas atstato plaukų struktūrą, stiprina šaknis ir skatina augimą. Švelniai valo ir stiprina plaukus. Sukurtas švelniai ir efektyviai Jūsų plaukų priežiūrai!
 
Sudėtyje yra
Liepų ekstrakto, apynių ekstrakto.
 
Naudojimo būdas
Užtepkite šampūną ant drėgnų plaukų ir masažuokite kol gausiai suputos, po to nuplaukite vandeniu.
 
 
Apie NATURA SIBERICA
 
NATURA SIBERICA – grožis turi būti natūralus! NATURA SIBERICA – tai natūrali kosmetika, pagaminta Sibiro iš laukinių žolelių. NATURA SIBERICA kosmetikos sudėtyje yra tokie reti Sibiro augalai kaip snieginė šiurė, mandžiūrinė aralija, rožinė radiola, Sibiro pušies aliejus, japoninė safora bei kiti aktyvūs ingredientai. Šie ekstraktai yra derinami su sertifikuotais ECOCERT ingredientais, išaugintais laikantis visų ekologinės žemdirbystės dėsnių ir puikiai sąveikaujančiais su Sibire augančiais augalais.

Aktualu kasdienai