CAMELEO KERATIN ANTI DAMAGE plaukų šampūnas, 250 ml

Prekės kodas: 5901350442692
 • 3,39 €
 • 2,75 €
 • -19%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  CAMELEO KERATIN
  plaukų šampūnas skirtas pažeistiems ir silpniems plaukams prižiūrėti.
   
  Keratino šampūnas švelniai trenka plaukus, nepažeidžia natūralus apsauginio plauko sluoksnio. Jis švelniai trenka ir valo plaukus, gerina galvos odos būklę. Šampūnas tinka cheminio sušukavimo, dažymo, šviesinimo ar kitų cheminių medžiagų pažeistiems ir silpniems plaukams prižiūrėti. Šampūno sudėtis papildyta veikliųjų medžiagų deriniu Kerestone TM 2.0, kuris padeda atkurti ir atgaivinti pažeistus plaukus, įsiskverbia giliai į pažeistų plaukų vidų ir padeda atkurti jų struktūrą. Jūsų plaukai taps švarūs, atkurti ir intensyviai sudrėkinti, nesusivėlę, o švelnūs ir lygūs.
   
  Sudėtyje nėra
  Parabenų, druskų ir sintetinių dažiklių.
   
  Sudėtyje yra
  Veikliųjų medžiagų derinio Kerestone TM 2.0.
   
  Naudojimas
  Tolygiai paskirstykite nedidelį kiekį šampūno ant drėgnų plaukų, švelniai pamasažuokite, kad suputotų, gerai nuskalaukite. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus šampūnu dar kartą. Šampūną galite naudoti kiekvieną dieną.
   
   
  Apie DELIA COSMETICS
   
  DELIA COSMETICS - tai nuo 1998 metų gaminamos efektyvios kosmetikos priemonės. Didelė darbuotojų patirtis, žinios, pažangios idėjos, aistra darbui ir grožiui bei unikali produktų receptūra atvedė DELIA COSMETICS į pripažinimą kosmetikos rinkoje bei sėkmę.

Aktualu kasdienai