BABUŠKA AGAFIJA plaukų šampūnas nuo pleiskanų "Čiornij" 350 ml

Prekės kodas: 4607040318599
 • 2,59 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 29 Eur. Akcija galioja iki 2019.12.27.

 • DOVANA - 2 produktų mėginėliai kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  BABUŠKA AGAFIJA
  plaukų šampūnas skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.
   
  Šampūnas sukurtas atitirpusio vandens pagrindu bei praturtintas 17 Sibiro žolių užpilu. Dėl šios priežasties šampūnas palankiai veikia galvos odą. Šampūnas, kurio sudėtyje yra aktyviųjų medžiagų derinys, padeda šalinti pleiskanas bei saugo odą nuo jų susidarymo. Taip pat jis  turi maitinamųjų, stiprinamųjų ir raminamųjų savybių, kurios gerina plauko struktūrą.
   
  Sudėtyje yra
  17 Sibiro žolių užpilo, šunlielės sausojo ekstrakto, juodosios varnauogės uogų, beržų deguto.
   
  Naudojimas
  Į sudrėkintus plaukus ir galvos odą švelniai įmasažuokite nedidelį kiekį šampūno ir gerai išskalaukite. Tinka kasdieniam naudojimui.
   
   
  Apie BABUŠKA AGAFIJA
   
  BABUŠKA AGAFIJA serijos produktai rinkoje gyvuoja jau nuo 2002 metų. Priemonės gaminamos iš kruopščiai atrinktų ingredientų. Natūrali augalinė žaliava gaunama iš ekologiškai švarių Sibiro ir Baikalo ežero regionų. Gamyboje naudojami tik šalto spaudimo aliejai, išlaikantys visas vertingąsias savybes. Produktų pakuotė yra gaminama iš žemo spaudimo polietileno, kurio sudėtyje nėra polivinilchlorido, medžiagos pavojingos tiek žmogaus sveikatai, tiek aplinkai. Tokio tipo pakuotės yra leidžiamos ir naudojamos ekologiškoje kosmetikoje.
   

GROŽIO DOVANOS KALĖDOMS