PALMER'S MANUKA FLOWER HONEY NOURISHING plaukų kondicionierius 350 ml

Prekės kodas: 693673012144
  • 8,99 €
  • 4,94 €
  • -45%

PALMER'S MANUKA FLOWER HONEY NOURISHING
plaukų kondicionierius skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.
 
Plaukų kondicionierius atkuria ir drėkina plaukus. Jis suteikia žvilgesio ir aprūpina maitinamosiomis medžiagomis. Naujosios Zelandijos Manukos gėlių medus pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, gerina plaukų būklę, apsaugo plaukus ir galvos odą. Kondicionierius  drėkina sausus ir pažeistus plaukus, aprūpina nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis, vitaminais ir maitinamosiomis medžiagomis, apsaugo plaukus ir ramina galvos odą. Priemonė atkuria reikiamą drėgmės kiekį, suteikia plaukams švelnumo ir žvilgesio, palengvina šukavimą. Ji padeda atkurti plaukų tekstūrą.
 
Sudėtyje yra
Naujosios Zelandijos Manukos gėlių medaus, Amla aliejaus, kakavos sviesto, taukmedžio sviesto.
 
Naudojimas
Ištrinkite plaukus MANUKA FLOWER HONEY šampūnu. Tepkite kondicionieriumi drėgnus plaukus. Tolygiai paskirstykite per visą ilgį, ypatingą dėmesį skirti plaukų galiukams. Palikite 3 - 5 minutėms. Nuskalaukite vandeniu.
 
 
Apie PALMER‘S
 
PALMER‘S naudoja tik geriausius ir aukščiausios kokybės ingredientus. Šis prekės ženklas užtikrina kokybę už prieinamą kainą. Dėl ilgametės PALMER‘S patirties visos produktų formulės yra ištobulintos ir garantuoja puikų rezultatą.

Aktualu kasdienai