EO LABORATORIE STRANY ULTRA VOLUME plaukų serumas - balzamas 200 ml

Prekės kodas: 4627089433381
Dovana

EO LABORATORIE DOVANA!

Perkant bet kurių EO Laboratorie kosmetikos priemonių už 10 € ir daugiau  - EO Laboratorie micelinis makiažo valiklis 110 ml tik už 0,01 €. Prekių kiekis ribotas.

  • 5,59 €

Nenuplaunamas serumas - balzamas atkuria plaukus ir teikia daugiau apimties. Sukurtas silpniems, ploniems ir lūžinėjantiems plaukams prižiūrėti.

Sudėtyje nėra parabenų, silikonų. Aktyviosios veikliosios medžiagos: augalinių baltymų derinys, keramidų kompleksas, kvapiųjų kanangų eterinis aliejus, kviečių gemalų ir ryžių ekstraktai, medvilnės aliejus. Augalinių baltymų derinys suteikia plaukams tankumo, apsaugo nuo lūžinėjimo ir streso (šilumos poveikio). Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus apsaugo plaukus, suintensyvina žvilgesį. Kviečių gemalų ir ryžių ekstraktai, medvilnės aliejus aprūpina plaukus maitinamosiomis medžiagomis, atkuria, suteikia išskirtinio žvilgesio, palengvina šukavimą. Neapsunkina plaukų. Naudojimas. Nedideliu kiekiu purkšti drėgnus, šampūnu ištrinktus plaukus. Tolygiai paskirstyti per visą plaukų ilgį. Nenuskalauti. Formuoti plaukus kaip įprasta. Tinka naudoti kiekvieną dieną kaip plaukų balzamą, kondicionierių.

Aktualu kasdienai