CAMELEO KERATIN ANTI DAMAGE plaukų kondicionierius, 200 ml

Prekės kodas: 5901350442739
 • 3,39 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  CAMELEO KERATIN ANTI DAMAGE
  plaukų kondicionierius
   
  Greito poveikio plaukų kondicionierius padeda atkurti ir atgaivinti pažeistus plaukus bei juos puoselėti. Taip pat padeda apsaugoti galvos odą ir plaukus. Priemonė itin tinka naudoti po plaukų tiesinimo, ilgalaikio cheminio sušukavimo, dažymo ar šviesinimo. Kondicionierius mažina plaukų putimąsi, palengvina iššukavimą, neapsunkina plaukų bei suteikia jiems šilko švelnumo ir natūralaus žvilgesio efektą.
   
  Sudėtyje nėra
  Parabenų, sintetinių dažiklių ir druskų.
   
  Sudėtyje yra
  Aktyviojo keratino Kerestone 2.0™.
   
  Naudojimas
  Ištrinkite plaukus šampūnu. Tepkite nedidelį kiekį kondicionieriaus, tolygiai paskirstykite per visą jų ilgį, pamasažuokite, gerai nuskalaukite vandeniu. Tinka naudoti kiekvieną dieną.
   
   
  Apie CAMELEO
   
  Ar Jums kartais sunku pasiekti sveikus ir gražius plaukus? CAMELEO yra tam, kad padėtų Jums atlikti šią sudėtingą užduotį. Tai – sparčiai populiarėjantis ir tarptautiniu mastu pripažintas prekės ženklas, kurį sukūrė plaukų dažymo ir priežiūros specialistai. CAMELEO meistrų darbai yra įkvėpti moterų ir jų įvairiapusės prigimties, kuri išreiškia nuolatinius pokyčius, kūrybinę energiją ir norą eksperimentuoti.

Aktualu kasdienai