DR.SANTE ARGAN plaukų kaukė, 1000 ml

Prekės kodas: 8588006035124
 • 6,79 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  DR.SANTE ARGAN
  plaukų kaukė skirta pažeistiems plaukams prižiūrėti.
   
  Plaukų kaukė pasižymi atkuriamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis, suteikia plaukams švelnumo ir elastingumo. Priemonė ant plaukų paviršiaus sukuria apsauginį sluoksnį, kuris glotnina plaukus ir padeda apsaugoti plaukų galiukus. Taip pat priemonė suteikia plaukams gaivumo pojūtį. Po kaukės naudojimo plaukai ne tik įgauna šilko švelnumo, bet ir tampa lengviau šukuojami.
   
  Sudėtyje yra
  Arganų aliejaus ir keratino.
   
  Naudojimas
  Ištrinkite plaukus šampūnu, nusausinkite rankšluosčiu ir tepkite ant jų kaukę. Tolygiai paskirstykite priemonę per visą jų ilgį, nuo šaknų iki galiukų. Palikite 2 min., tada nuskalaukite vandeniu. Plaukų kaukę galima naudoti kiekvieną dieną.
   
   
  Apie DR. SANTE
   
  DR. SANTE yra plačiai žinomas plaukų priežiūros priemonių prekės ženklas. Gaminių asortimentą sudaro įvairios plaukų priežiūros priemonių linijos skirtos visiems plaukų tipams, pradedant silpnais ir pažeistais, baigiant dažytais ir slenkančiais plaukais. DR. SANTE gaminiuose yra plaukams itin naudingų sudedamųjų dalių, kurios pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, padeda atkurti pažeistus plaukus ir apsaugo juos nuo slinkimo bei galiukų trupėjimo. Taigi, su DR. SANTE Jūsų plaukai bus visapusiškai apsaugoti ir išpuoselėti.

Aktualu kasdienai