EO LABORATORIE sausų ir pažeistų plaukų serumas 200 ml

Prekės kodas: 4627089431806
Dovana

EO LABORATORIE DOVANA!

Perkant bet kurių EO Laboratorie kosmetikos priemonių už 10 € ir daugiau  - EO Laboratorie micelinis makiažo valiklis 110 ml tik už 0,01 €. Prekių kiekis ribotas.

  • 8,49 €

EO LABORATORIE
plaukų serumas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.
 
Plaukų serumas, kuris papildytas natūraliais aliejais ir ekstraktais, savo sudėtyje turi 95 % augalinės kilmės medžiagų. Sudėtis taip pat papildyta natūraliais konservantais bei dažikliais. Priemonės sudėtyje yra veiklių medžiagų derinio, kuris gali padėti stabdyti plaukų slinkimą, stiprinti plaukus ir skatinti jų augimą. Plaukai taps stipresni, lankstesni, puresni ir didesnės apimties. Serumo sudėtyje taip pat yra veiklių medžiagų derinys „PROCAPIL“, kuris pasižymi maitinamosiomis ir stiprinamosiomis savybėmis, kurios padeda stabdyti plaukų senėjimo procesus. Alyvuogių lapų rūgštis apsaugo plaukus ir gali padėti stabdyti plaukų slinkimo priežastis. Greipfrutų flavonoidai gali skatinti kraujotaką ir plaukų augimą. Mielių ekstraktas turi maitinamųjų ir drėkinamųjų savybių, kurios skatina plaukų augimą. Organinis rozmarinų aliejus gali gerinti galvos odos kraujotaką. Jis turi maitinamųjų savybių, kurios naudingos plaukų svogūnėliams. Organinis levandų aliejus gali stabdyti plaukų slinkimo priežastis bei apsaugoti nuo pleiskanų atsiradimo. Kedro aliejus aprūpina galvos odą maitinamosiomis medžiagomis. Kvapiųjų kanangų aliejus stiprina, atgaivina plaukus bei suteikia plaukams žvilgesio.
 
Sudėtyje nėra
Parabenų, silikono, konservantų ir dažiklių.
 
Sudėtyje yra
Alyvuogių lapų rūgšties, greipfrutų flavonoidų, veiklių medžiagų derinio „PROCAPIL“, mielių ekstrakto, organinio rozmarinų aliejaus, organinio levandų aliejaus, kedro aliejaus, kvapiųjų kanangų aliejaus.
 
Naudojimas
Serumą tepkite ant švarių, drėgnų plaukų ir galvos odos, pamasažuokite. Nenuplaukite. Rekomenduojama naudoti po kiekvieno plaukų trinkimo šampūnu 2 - 3 mėnesius. Maksimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojama naudoti kiekvieną dieną, įtrinti į drėgnas plaukų šaknis.
 
 
Apie EO LABORATORIE
 
EO LABORATORIE - tai natūrali kosmetika. Produktai kuriami natūralių aliejų ir ekstraktų pagrindu bei naudojant naujausios kartos pažangiausias mokslines technologijas. Augalinės kilmės ingredientai produktų sudėtyje sudaro nuo 95 iki 100 %. EO LABORATORIE priemonių asortimente naudojami tik natūralūs konservantai ir dažikliai.

Aktualu kasdienai