CAMELEO COLOURED plaukų serumas, 55 ml

Prekės kodas: 5901350436202
 • 3,49 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  CAMELEO COLOURED
  plaukų serumas skirtas dažytiems ir šviesintiems plaukams prižiūrėti.
   
  Atkuriamasis serumas ypač tinka cheminio sušukavimo, dažymo, šviesinimo ar kitų formavimo medžiagų pažeistiems ir silpniems plaukams prižiūrėti. Nenuplaunama plaukų priežiūros priemonė pasižymi atkuriamosiomis savybėmis, stiprina ir drėkina silpnus plaukus ir trapius išsišakojusius, skilinėjančius jų galiukus.
   
  Sudėtyje yra
  Marula sėklų aliejaus.
   
  Naudojimas
  Tepkite nedidelį kiekį serumo ant drėgnų arba sausų plaukų galiukų ar atskirų sruogų. Nenuplaukite.
   
   
  Apie CAMELEO
   
  Ar Jums kartais sunku pasiekti sveikus ir gražius plaukus? CAMELEO yra tam, kad padėtų Jums atlikti šią sudėtingą užduotį. Tai – sparčiai populiarėjantis ir tarptautiniu mastu pripažintas prekės ženklas, kurį sukūrė plaukų dažymo ir priežiūros specialistai. CAMELEO meistrų darbai yra įkvėpti moterų ir jų įvairiapusės prigimties, kuri išreiškia nuolatinius pokyčius, kūrybinę energiją ir norą eksperimentuoti.

Aktualu kasdienai