HEI POA MILLE FLEURS kūno ir plaukų aliejus, 100 ml

Prekės kodas: 3511016530322
 • 11,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 •  Perkant bet kurių kosmetikos priemonių už 10 EUR ir daugiau  - Spasta dantų pasta, 90 ml tik už 0,01 €.

 • Aprašymas

  HEI POA MILLE FLEURS
  kūno ir plaukų aliejus skirtas odai, plaukams prižiūrėti ir kvepinti.
   
  TAHITI MONOI OIL WITH 1000 FLOWERS – padėka Taičio moterims. Jų auginamos ir prižiūrimos gėlės įkvėpė sukurti priemonę, kuri skleistų visų nuostabių gėlių aromatus. Surinkti įvairių gėlių žiedai yra panardinami į kokosų aliejų ir taip sukuriamas magiškas derinys, kuris padeda prižiūrėti plaukus, veido ir kūno odą. Sudėtyje esantis MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę.
   
  Sudėtyje yra
  Taičio gardenijų, jostrų, kinrožių, Kau Pe gėlių, kvapiųjų kanangų ir riešutinių lotosų.
   
  Naudojimas
  Švelniai tepkite kūną ir plaukus.
   
   
  Apie HEI POA
   
  HEI POA – prancūzų gyvenimo dalis nuo 1976 metų. Tradicinė Polinezijos moterų grožio paslaptis sugundė prancūzus ir dabar HEI POA kuriamos priemonės yra viena mėgstamiausių prancūzių grožio priežiūros priemonių. Nesvarbu, ar esate paplūdimyje, ar mieste, kerintys kvapai ir natūralių ingredientų pripildyta priemonių sudėtis primins jums egzotiškus kraštus ir kvies džiaugtis ir švęsti gyvenimą. Polinezijos moterų paslaptis slepianti priemonė MONOI HEI POA – tik mažas buteliukas, tačiau jame slypi sunkiai nusakomi stebuklai. Mėgaukitės lengvai atpažįstamais, bet užburiančiais kvapais ir leiskitės su mumis į pojūčių kupiną kelionę…

Aktualu kasdienai