EO LABORATORIE KARITE SPA plaukų aliejus - skystis 100 ml

Prekės kodas: 4627089432353
Dovana

EO LABORATORIE DOVANA!

Perkant bet kurių EO Laboratorie kosmetikos priemonių už 10 € ir daugiau  - EO Laboratorie micelinis makiažo valiklis 110 ml tik už 0,01 €. Dovanų kiekis ribotas.

  • 8,49 €
  • 5,52 €
  • -35%

EO LABORATORIE KARITE SPA
plaukų aliejus - skystis skirtas plaukams, kurių šaknys riebios ir sausi galiukai, prižiūrėti.
 
Priemonė atkuria ir stiprina plaukus. Jos sudėtis papildyta sviestmedžių sviestu, kuris aprūpina maitinamosiomis medžiagomis, drėkina, atkuria ir stiprina plaukus. Priemonė apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Aliejus - skystis daugiafunkcė priemonė, kurios sudėtis papildyta išskirtiniais aliejais, apsaugo plaukus nuo šilumos ir formavimo priemonių poveikio, glotnina ir drėkina plaukų galiukus. Priemonė atgaivina plaukus, gerina jų būklę, neapsunkina, saugo nuo elektrinimosi. Ji užpildo pažeistų plaukų sritis. Plaukai tampa glotnūs ir žvilgantys.
 
Sudėtyje nėra
Parabenų, silikonų.
 
Sudėtyje yra
Sviestmedžių sviesto.
 
Naudojimas
Reikiamą kiekį priemonės paskirstykite ant drėgnų plaukų galiukų. Nenuplaukite.
 
 
Apie EO LABORATORIE
 
EO LABORATORIE - tai natūrali kosmetika. Produktai kuriami natūralių aliejų ir ekstraktų pagrindu bei naudojant naujausios kartos pažangiausias mokslines technologijas. Augalinės kilmės ingredientai produktų sudėtyje sudaro nuo 95 iki 100 %. EO LABORATORIE priemonių asortimente naudojami tik natūralūs konservantai ir dažikliai.

Aktualu kasdienai