EO LABORATORIE ARGANA SPA atkuriamasis plaukų aliejus - skystis 100 ml

Prekės kodas: 4627089432278
Dovana

EO LABORATORIE DOVANA!

Perkant bet kurių EO Laboratorie kosmetikos priemonių už 10 € ir daugiau  - EO Laboratorie micelinis makiažo valiklis 110 ml tik už 0,01 €. Prekių kiekis ribotas.

  • 8,49 €

Priemonė atkuria ir aprūpina plaukus maitinamosiomis medžiagomis. Teikia žvilgesio. Sukurta labai pažeistiems ir dažytiems plaukams prižiūrėti.

Sudėtis papildyta Arganų aliejumi, kuris padeda atkurti pažeistų plaukų struktūrą, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Arganų aliejus įsiskverbia į plaukų vidų, aprūpina maitinamosiomis medžiagomis, stiprina, gerina elastingumą, apsaugo plaukus nuo išsausėjimo ir teikia žvilgesio. Aliejus - skystis daugiafunkcė priemonė, kurios sudėtis papildyta išskirtiniais aliejais. Apsaugo plaukus nuo šilumos ir formavimo priemonių poveikio, glotnina ir drėkina plaukų galiukus. Atagaivina plaukus, gerina jų būklę, neapsunkina, saugo nuo elektrinimosi. Užpildo pažeistų plaukų sritis. Plaukai tampa glotnūs ir žvilga. Naudojimas. Reikiamą kiekį priemonės paskirstyti ant drėgnų plaukų galiukų. Nenuplauti. Sudėtyje nėra parabenų, silikonų.

Aktualu kasdienai