MARC ANTHONY DREAM WAVES plaukų purškiklis "Beach spray" 125 ml

Prekės kodas: 621732003451
  • 10,90 €
  • 6,98 €
  • -36%

MARC ANTHONY
plaukų purškiklis skirtas tiesiems ir garbanotiems plaukams prižiūrėti.
 
Net ir tiesūs plaukai paplūdimyje gali virsti į seksualiai krintančias bei švelnias garbanas. Plaukų purškiklis sukuria natūralias, lengvai krintančias, švelnias ir banguotas sruogas. Priemonė plaukams suteiks švelnumo, blizgesio ir purumo. Purškiklio sudėtyje yra hidrolizuoto šilko ir vitamino B5, kurie saugo ir drėkina plaukus. Purškiklis sukurs nuostabias ir lengvai valdomas garbanas.
 
Sudėtyje nėra
Sulfatų.
 
Sudėtyje yra
Hidrolizuoto šilko, vitamino B5.
 
Naudojimas
Purkškite tolygiai ant drėgnų arba sausų plaukų. Suspauskite ir sugniaužkite plaukus. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai arba džiovinkite difuzeriu.
 
 
Apie MARC ANTHONY
 
MARC ANTHONY yra Toronte įsikūręs garsus plaukų stilistas, produktų kūrėjas, verslininkas ir televizijos asmenybė, sukėlęs revoliuciją plaukų priežiūros industrijoje. Šiam stilistui savo plaukus patiki Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton ir Kate Bosworth, Jorko kunigaikštienė, Fergie, Tilda Swinton, Eva Longoria, Freida Pinto, Kevin Spacey, Harrison Ford, Justin Bieber ir Jeremy Renner bei kitos įžymybės. MARC ANTHONY siekdamas pasirūpinti tiek garsenybių išvaizda, tiek jų plaukų gerove, sukūrė šias nuostabias plaukų priežiūros ir formavimo priemones.
 

Aktualu kasdienai