L'OREAL PREFERENCE plaukų dažai

Prekės kodas:
 • 11,83 €
 • 6,98 €
 • -41%
Spalva
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  L'OREAL PREFERENCE
  plaukų dažai
   
  Ilgalaikiai plaukų dažai suteikiantys švytinčius ir iki 8 savaičių išliekančius rezultatus. Nudažo iki 100 % žilų plaukų. Gėlių aromatas su gintaro natomis.
  PREFERENCE – tai aukščiausios kokybės plaukų dažymas ir ryškūs, Paryžiaus podiumų įkvėpti atspalviai! Atraskite unikalias, švytinčias ir šviesą atspindinčias Préférence plaukų dažų spalvas.
   
  NAUDOJIMAS
  PASIRUOŠIMAS
  1. Užsidenkite pečius rankšluosčiu ir apsimaukite pirštines.
  2. Nuo ryškinamojo kremo buteliuko nuimkite aplikatoriaus galiuką.
  3. Šviesinimo miltelius (1) supilkite į ryškinamąjį kremą (2).
  4. Ant ryškinamojo kremo buteliuko vėl uždėkite aplikatoriaus galiuką ir pradėkite plakti mišinį, buteliuką horizontaliai voliodami tarp delnų. Tada smarkiai plakite buteliuką 20 sekundžių, laikydami jį vertikaliai.
  5. Į mišinį supilkite šviesinamąjį kremą (3).
  6. Uždėkite aplikatoriaus dangtelį ir vėl purtykite ryškinamojo kremo buteliuką mažiausiai 20 sekundžių, kad medžiagos tolygiai susimaišytų.
  7. Sumaišę iš karto nusukite aplikatoriaus dangtelį, kad buteliukas nesprogtų ir priemonės neišsilietų. Atidaromą buteliuką nusukite nuo veido. Suplaktą mišinį iš karto tepkite ant plaukų.
  Užsikimšus aplikatoriaus galiukui, trukdį nedelsdami pašalinkite nemetaliniu daiktu, vėl užsukite kamštelį ir suplakite dar kartą.
   
  NAUDOJIMAS
  Ištepkite sausus, neplautus plaukus.
  1 variantas. Visų plaukų dažymas (natūralios spalvos arba dažytiems prieš daugiau nei 3 mėnesius plaukams):
  1. IŠTEPKITE PLAUKŲ VIDURINĘ DALĮ IR GALIUKUS. Pirmiausiai išpainiokite plaukus, kad nebūtų susivėlę. Tada dviem trečdaliais mišinio ištepkite tik vidurinę plaukų dalį ir galiukus, pradėdami nuo smakro lygio ir judėdami į viršų. Netepkite 3 cm ties šaknimis. Įmasažuokite į plaukus, kad dažai visiškai įsigertų į vidurinę dalį ir galiukus. Palikite veikti 15–25 minutes.
  2. GALIAUSIAI NUDAŽYKITE ŠAKNIS. Likusiu mišiniu ištepkite šaknis. Dar kartą įmasažuokite į visus plaukus, kad dažai įsigertų. Palikite veikti 15–25 minutes.
  Patikrinkite, ar pasiektas norimas platininis atspalvis: mūvėdami pirštines pirštais nuvalykite nedidelę plaukų sruogą. Jeigu plaukai dar nepakankamai šviesūs, sruogą vėl padenkite dažais ir dar palaukite.
   
  2 variantas. Šaknų dažymas (plaukams, kurie jau buvo šviesinti):
  1. IŠTEPKITE PLAUKŲ ŠAKNIS. Mišiniu sruoga po sruogos ištepkite šaknis, naudodami aplikatoriaus galiuką. Įmasažuokite. Palikite veikti 30–45 minutes.
  Patikrinkite, ar pasiektas norimas platininis atspalvis: mūvėdami pirštines pirštais nuvalykite nedidelę plaukų sruogą. Jeigu plaukai dar nepakankamai šviesūs, sruogą vėl padenkite dažais ir dar palaukite.
   
  IŠSKALAUKITE IR PAMAITINKITE PLAUKUS (Abiem dažymo variantams)
  3. SKALAVIMAS. Sudrėkinkite plaukus nedideliu kiekiu drungno vandens, švelniai pamasažuokite. Plaukus švariai išskalaukite vandeniu.
   
  4. IŠTEPKITE PLAUKUS STIPRINAMUOJU KONDICIONIERIUMI. Mūvėdami pridėtas pirštines, visus plaukus tolygiai ir gausiai padenkite stiprinamuoju kondicionieriumi. Įsitikinkite, kad plaukai visiškai padengti. Netepkite šaknų ir galvos odos.
  Stiprinamąjį kondicionierių plaukuose palikite iki 2 minučių. Priemonę laikant ilgiau, plaukų atspalvis tampa vėsesnis. Kruopščiai nuskalaukite, nuo plaukų turi bėgti skaidrus vanduo.
   
  Saugos frazės:
  SVARBU: ŠIOJE PRIEMONĖJE YRA PERSULFATŲ IR DAŽIKLIŲ. JI GALI SUKELTI REAKCIJĄ, KURI KAI KURIAIS RETAIS ATVEJAIS GALI BŪTI STIPRI. SVARBU LAIKYTIS TOLIAU NURODYTŲ ATSARGUMO PRIEMONIŲ:
  • NENAUDOKITE PRIEMONĖS, JEI: Esate jautrūs persulfatams ir anksčiau šviesinimo priemonė buvo sukėlusi reakciją; Kada nors dažant plaukus pasireiškė alerginė reakcija.
  • Dėl visų klausimų, susijusių su savo jautrumu, tarkitės su gydytoju.
  Neįkvėpkite miltelių./Mūvėkite dėžutėje įdėtas pirštines./Nešviesinkite blakstienų arba antakių. Galima šviesinti tik plaukus./Venkite kontakto su akimis./Nedelsiant gausiai praplaukite akis, jei į jas patektų produkto./Jei nešiojate kontaktinius lęšius, prieš skalaudami akis juos išsiimkite./Užtepę priemonės stenkitės, kad ant veido neužkristų plaukų./Neviršykite veikimo laiko. Plaukus labai kruopščiai išskalaukite šiltu vandeniu./Pajutę intensyvų galvos odos perštėjimą, tinimą, deginimą arba atsiradus kvėpavimo problemų, nedelsdami nuskalaukite šiltu vandeniu ir priemonės nebenaudokite. Prieš atlikdami kitą šviesinimo procedūrą, pasitarkite su gydytoju./Nešviesinkite labai plonų, jautrių, ištiesintų arba neseniai permanentiniu būdu sugarbanotų plaukų./Nenaudokite, jei plaukai buvo dažomi su „chna“ arba naudojant progresinę dažymo techniką./Po procedūros niekada nepasilikite mišinio likučių./Nenaudokite metalinių įrankių (žnyplių, šukų...)./ Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje./Nenaudokite vaikams.
   
   
  Apie L’ORÉAL PARIS
   
  L’ORÉAL PARIS – pasaulinis lyderis grožio srityje, kurio produkcijos galima rasti 130 šalių, penkiuose žemynuose. Ši kompanija, jau daugiau nei 100 m. kurdama grožio priemones moterims ir vyrams, sėkmingai suderina naujausias technologijas ir aukščiausią kokybę. L’ORÉAL PARIS kompaniją puikiai reprezentuoja visiems puikiai žinomas šūkis – „Nes esu to verta(s)!“

Aktualu kasdienai