L'OREAL PREFERENCE plaukų dažai

Prekės kodas: 3600522769392
 • 11,83 €
 • 8,87 €
 • -25%
Spalva
3.12 Intense Cold Dark Brown
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  L'OREAL PREFERENCE
  plaukų dažai
   
  Ilgalaikiai plaukų dažai suteikiantys švytinčius ir iki 8 savaičių išliekančius rezultatus. Nudažo iki 100 % žilų plaukų. Gėlių aromatas su gintaro natomis.
  PREFERENCE – tai aukščiausios kokybės plaukų DAŽYMAS ir ryškūs, Paryžiaus podiumų įkvėpti atspalviai! Atraskite unikalias, švytinčias ir šviesą atspindinčias Préférence plaukų dažų spalvas.
   
  Naudojimas
  PASIRUOŠIMAS
  1. Užsidenkite pečius rankšluosčiu ir apsimaukite pirštines.
  2. Visą dažomosios priemonės buteliuką (1) supilkite į ryškinamosios emulsijos buteliuką (2).
  3. Pakeiskite aplikatoriaus dangtelį ir stipriai papurtykite, kol priemonės gerai susimaišys.
  4. Sumaišę iš karto nusukite aplikatoriaus dangtelį, kad buteliukas nesprogtų ir neišsilietų priemonės.
   
  DAŽYMAS
  PRIEŠ DAŽYDAMI PLAUKŲ NEPLAUKITE, TIK SUŠLAPINKITE IR NUSAUSINKITE RANKŠLUOSČIU.
  1 variantas. Visų plaukų dažymas (natūralios spalvos plaukams arba dažytiems prieš daugiau nei 3 mėnesius plaukams):
  1. IŠTEPKITE VISUS PLAUKUS. Pirmiausia dažomuoju mišiniu ištepkite šaknis ir žilus plaukus. Aplikatoriaus galiuku atskirkite plaukus į vienodas sruogeles. Tada tepkite mišinį per visą plaukų ilgį.
  2. KRUOPŠČIAI MASAŽUOKITE. Masažuokite plaukus, kol jie visi bus padengti mišiniu. Palikite 30 minučių.
   
  2 variantas. Dalinis dažymas (prieš mažiau nei 3 mėnesius dažytiems plaukams):
  1. IŠTEPKITE PLAUKŲ ŠAKNIS. Pirmiausia dažomuoju mišiniu ištepkite šaknis. Aplikatoriaus galiuku atskirkite plaukus į vienodas sruogeles. Masažuokite. Palikite veikti 20 minučių.
  2. IŠTEPKITE PLAUKUS PER VISĄ ILGĮ. Dažomuoju mišiniu ištepkite plaukus per visą ilgį. Palikite 10 minučių.
   
  Nepasilikite jokių nesunaudoto mišinio likučių. PRIEMONĖS LIKUČIUS IŠ KARTO IŠPILKITE Į KRIAUKLĘ. Patekus ant odos, nuvalykite drėgna vata.
   
  IŠSKALAUKITE IR PAMAITINKITE PLAUKUS (Abiem dažymo variantams)
  3. SKALAVIMAS. Sudrėkinkite plaukus šiltu vandeniu ir švelniai masažuokite.  Kruopščiai nuskalaukite, nuo plaukų turi bėgti skaidrus vanduo.
   
  4. TEPKITE PLAUKŲ BALZAMĄ. Tepkite plaukų apsauginį balzamą, išryškinantį tamsią plaukų spalvą (3) ir švelniai masažuokite. Palikite 2 minutes. Naudokite kartą per savaitę.
   
  Saugos frazės:
  VISADA PERSKAITYKITE PRIEŠ NAUDOJIMĄ IR TIKSLIAI JŲ LAIKYKITĖS.
  Produktas nėra skirtas jaunesniems nei 16 metų asmenims.
  ALERGIJOS IGNORAVIMAS GALI KELTI PAVOJŲ GYVYBEI.
  Likus 48 valandoms iki naudojimo būtina atlikti ALERGIJOS testą, nes alergija gali kilti staiga, net jei anksčiau naudojote šio ar kito gamintojo plaukų dažus. Šis testas yra svarbi atsargumo priemonė: ji yra patikima, jei atliekama žemiau nurodytomis sąlygomis, tačiau atminkite, kad net atlikus alergijos rizikos testą, dažant plaukus gali pasireikšti alerginė reakcija. Alergijos rizikos testas nėra garantija, kad ateityje nebus alerginių reakcijų.
  • Jei dėl ko nors abejojate, pasitarkite su gydytoju.
   
  SVARBU: PLAUKŲ DAŽAI GALI SUKELTI STIPRIĄ ALERGINĘ REAKCIJĄ.
  Norėdami sumažinti alergijos riziką, būtinai sekite šias saugos instrukcijas.
  Nedažykite savo plaukų, jei:
  • Jūsų veido oda išberta arba galvos oda jautri, sudirginta ar pažeista.
  • Patyrėte alerginių reakcijų po ankstesnio plaukų dažymo.
   
  LAIKINOS JUODOSIOS CHNA TATUIRUOTĖS GALI PADIDINTI ALERGIJOS RIZIKĄ, NET JEI JOS BUVO DARYTOS SENIAI:
  • Jei patyrėte reakciją į laikiną juodosios chna tatuiruotę praeityje, plaukų jokiu būdu nedažykite;
  • Net jei anksčiau nepatyrėte reakcijos alergija gali atsirasti netikėtai, todėl niekada nenaudokite šios priemonės prieš 48 val. neatlikę alergijos rizikos testo.
   
  KAIP ATLIKTI ALERGIJOS TESTĄ 48 val. prieš dažymą:
  • Išsiverkite auskarus. Naudodami vatos gumulėlė patepkite nedidelį nesumaišytų dažų dažomojo kremo kiekį už ausies taip, kad padengtumėte 1–2 cm2 plotą (pvz., nedidelės monetos dydžio). Užtepkite dar kartą ir palikite išdžiūti tarp tepimų. Gerai uždarykite dažų tūbelę ir palikite – ją naudosite po 48 valandų.
  • Neplaukite, neuždenkite ir nelieskite 48 valandas. Per tą laiką pastebėję kokią nors nenormalią reakciją, pvz., niežėjimą, paraudimą ar patinimą, testo vietoje, NENAUDOKITE GAMINIO.
   
  SPECIALŪS ĮSPĖJIMAI
  • Esant reakcijų dažant, pavyzdžiui, galvos oda intensyviai dilgsi, yra suerzinta, ją beria ar degina, nedelsdami plaukus praskalaukite ir nebenaudokite. Prieš vėl dažydami savo plaukus, pasitarkite su gydytoju.
  • Jei jaučiate dusulį, nedelsiant kreipkitės pagalbos į gydytoją ir susisiekite su gamintoju ir (arba) atitinkama nacionaline įstaiga. Prieš vėl dažydami savo plaukus, pasitarkite su gydytoju.
  Jei praėjus kelioms dienoms po dažymo atsirastų galvos ar odos niežulys, paraudimas ar spuogų, akių ir (arba) veido pabrinkimas, pūslelių ar šlapiuojančių žaizdelių ant galvos ir (arba) odos, nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir susisiekite su gamintoju ir (arba) atitinkama nacionaline įstaiga. Tuščią pakuotę ir instrukcijos lapelį saugokite kelias dienas po naudojimo, kad kilus reakcijai, galėtumėte pasiskaityti.
   
  Mūvėkite pirštines (jas rasite pakuotėje)./Prieš dažydami plaukus, išimkite iš jų visus metalinius daiktus ir dažymo metu laikykite juos atokiai. Nenaudokite metalinių plaukų formavimo įrankių./Mišinį ruoškite ir naudokite gerai vėdinamoje patalpoje./Venkite sąlyčio su akimis, ausimis ir veidu. Nenaudokite šių dažų blakstienoms ir antakiams dažyti./Šioje priemonėje yra sudedamųjų dalių, galinčių stipriai sudirginti akis ir negrįžtamai jas pažeisti. Jei priemonės pateko į akis, nedelsiant jas gerai praplaukite vandeniu. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, prieš skalaudami akis, juos išsiimkite. Abiem atvejais kreipkitės į gydytoją./Neįkvėpkite ir neprarykite./Nedažykite barzdos ir ūsų ir pan. Stenkitės išvengti sąlyčio su oda./Gerai išskalaukite nudažytus plaukus./Palaukite bent 2 savaites po ilgalaikio balinimo, plaukų tiesinimo, cheminio garbanojimo ar tiesinimo prieš naudodami šiuos dažus./Nenaudokite, jei dažėte plaukus chna ar progresiniais plaukų dažais. Saugokite ryškalą nuo karščio ir šviesos. Nemaišykite šių dažų su jokia kita priemone. Nepasilikite jokių nesunaudotos priemonės likučių. Nepalikite mišinio uždarytame buteliuke (jis gali išsipūsti ir sprogti). Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
   
  NAUDODAMI PRODUKTĄ, LAIKYKITĖS SAUGUMO INSTRUKCIJŲ.
   
   
  Apie L’ORÉAL PARIS
   
  L’ORÉAL PARIS – pasaulinis lyderis grožio srityje, kurio produkcijos galima rasti 130 šalių, penkiuose žemynuose. Ši kompanija, jau daugiau nei 100 m. kurdama grožio priemones moterims ir vyrams, sėkmingai suderina naujausias technologijas ir aukščiausią kokybę. L’ORÉAL PARIS kompaniją puikiai reprezentuoja visiems puikiai žinomas šūkis – „Nes esu to verta(s)!“
 • Sudėtis

  Ingredients: 1128799 - Colourant gel: Aqua/Water, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Propylene Glycol, Hexylene Glycol, PEG-2 Oleamine, Polyglyceryl-4 Oleyl Ether, Oleyl Alcohol, Alcohol Denat., Ammonium Hydroxide, Polyglyceryl-2 Oleyl Ether, Oleic Acid, Sodium Diethylaminopropyl Cocoaspartamide, Toulene-2, 5-Diamine, 2, 4-Diaminophenoxyethanol HCl, m-Aminophenol, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Sodium Metabisulfite, Eugenol, Thioglycerin, Ammonium Acetate, 2-Methylresorcinol, Pentasodium Pentetate, Linalool, N, N-Bis(2-Hydroxyethyl)-p-Phenylenediamine Sulfate, Alpha-Isomethyl Ionone, Resorcinol, Citronellol, Erythorbic Acid, Parfum/Fragrance. (F.I.L.. C165358/2). 178914 - Developer: Aqua/Water, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Stannate, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Pentasodium Pentetate, Phosphoric Acid, Ceteareth-25, Tetrasodium Pyrophosphate, Glycerin. (F.I.L. C13169/25). 487419 A - Color Lock conditioner: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Candelilla Cera/Candelilla Wax, Amodimethicone, Cetyl Esters, Isopropyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Tocopherol, Oleth-10, Phenoxyethanol, PPG-5-Ceteth-20, Ethylhexyl Salicylate, Ethylparaben, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Camphor Benzalkonium Methosulfate, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Phosphoric Acid, Geraniol, Disodium Cocoamphodipropionate, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Parfum/Fragrance. (F.I.L. C18845/3).

  Gamintojas: LOREAL LIBRAMONT SA

  Kilmės šalis: BELGIUM
   
   
  Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Aktualu kasdienai