Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ARGANMER PLEX N.3
atkuriamoji plaukų priemonė
 
Priemonė turėtų būti naudojama plaukų dažymo, balinimo, tiesinimo ar kitų cheminių procedūrų metu. Jei siekiate ilgalaikio rezultato, galite ją naudoti kaip atskirą plaukų atkūrimo ir priežiūros priemonę.
 
Naudojimas
Gausiai paskirstykite ARGANMERPLEX priemonės ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palikite 10 minučių ar ilgiau ir kruopščiai išplaukite plaukus šampūnu bei kondicionieriumi.
 
 

Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, and Trideceth-12 and Cetrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane and Dimethicone, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Perfum, Steartrimonium Chloride, Citric Acid, CI 19140

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Vilnius
Ozo g. 18 (PLC „OZAS“), Vilnius
2 vnt.
Ozo g. 25 (PLC „AKROPOLIS“), Vilnius
2 vnt.
Ukmergės g. 369 (PC „BIG“), Vilnius
2 vnt.

Kaunas
K. Baršausko g. 66a (PLC „MOLAS“), Kaunas
2 vnt.

 

 

ARGANMER plaukų priežiūros priemonės yra saugios, efektyvios ir profesionalios. Jų sudėtyje nėra pavojingų ingredientų bei neatliekami bandymai su gyvūnais. ARGANMER plaukų priežiūros linija yra papildyta rankomis išgaunamu Maroko arganų aliejumi, kuris ypač vertinamas grožio industrijoje ir vadinamas skystuoju auksu. Arganų aliejus saugo plaukus nuo išsausėjimo, maitina plaukų svogūnėlius ir galvos odą.