Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Prekė gali būti su pažeista pakuote.

GA.MA TURBO ION
plaukų džiovintuvas
 
TURBO ION besisukantis plaukų džiovintuvas yra galingas (1100 W) ir pasižymi keramikinė jonų technologija. Dėka dviejų sukimosi padėčių (į kairę ir dešinę) ir patogaus pasukamo laido, galite sukurti banguotą plaukų stilių ir formuoti plaukus laisvai. Lengvas nuolatinės srovės variklis (DC) garantuoja nepriekaištingą komfortą, netgi dažnam ar išplėstam naudojimui. Jonizacijos sistema glotnina plaukus. Nano sidabro jonai plaukus padaro sveikesniais. Yra pasukamas laidas su žiedu pakabinimui.
 
Komplektą sudaro
  • Plaukų džiovintuvas,
  • 2 keičiami šepečiai 500 mm ir 38 mm.
  
Naudojimas
Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite informacinį lapelį, esantį pakuotės viduje.
 
Garantija
24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo data žiūrėkite ant pirkimo - pardavimo kvito. Sugedus prietaisui atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote, su savimi turėkite pirkimo čekį.
 
 

 

 

GA.MA PROFESSIONAL istorija prasidėjo Italijoje 1969-aisiais metais. Grožio salonų kūrimasis ir klestėjimas įkvėpė įmonę siekti naujo būdo interpretuoti rūpinimąsi plaukais. Pagaminome pirmąsias profesionalias plaukų tiesinimo žnyples, kurios patraukė daugelio įgudusių kirpėjų dėmesį. GA.MA PROFESSIONAL plaukų modeliavimo priemonės tapo slaptu ginklu tiek grožio salonuose, tiek mados pasirodymų užkulisiuose. Laikui bėgant GA.MA PROFESSIONAL išsiplėtė: Argentina, Brazilija, Ispanija, Prancūzija... Šiuo metu mūsų gaminamos plaukų priežiūros ir formavimo priemonės pardavinėjamos 50-tyje skirtingų šalių. Italijoje, Argentinoje ir Kinijoje GA.MA PROFESSIONAL turi tyrimų laboratorijas, kurios dirba ties originaliais sprendimais, orientuotais į skirtingų kultūrų, skonio ir tendencijų žmonių gyvenimus.