Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

PHILIPS DRY CARE PRO 2200W 2X IONIC
plaukų džiovintuvas
 
Greitas, galingas džiovinimas, užtikrinantis profesionalius rezultatus:
 
  • Greitas džiovinimas, galingas kintamosios srovės variklis: PHILIPS PRO plaukų džiovintuve naudojamas profesionalams skirtas didelės galios KS variklis, pasiekiantis iki 130 km/h* oro srovės greitį, kad galėtumėte džiaugtis greitais ir veiksmingais rezultatais.
 
  • 2200 W – didelė džiovinimo galia: šis 2200 W galios plaukų džiovintuvas „Pro“ pučia galingą oro srovę. Suderinus jėgą ir greitį, plaukų džiovinimas ir modeliavimas tapo greitesnis ir lengvesnis.
 
  • Temperatūros nustatymas „ThermoProtect“: „ThermoProtect“ temperatūros nustatymas pasižymi optimalia džiovinimo temperatūra ir papildoma apsauga nuo plaukų perkaitimo. Su tokio pat galingumo oro srove tausojančiu būdu pasieksite geriausių rezultatų.
 
  • 2 kartus daugiau jonų** blizgantiems, nesiveliantiems plaukams: neigiami jonai apsaugo nuo plaukų įelektrinimo, kondicionuoja plaukus ir nuramina plaukų šaknis, todėl plaukai labiau žvilga ir spindi. Galėsite džiaugtis glotniais, nesiveliančiais ir žvilgančiais plaukais. Prisotinimas jonais atliekamas pažangiu jonizatoriumi, kuris paskleidžia du kartus daugiau jonų** nei standartinis jonizatorius, todėl pasirūpinama kiekviena plaukų sruoga.
 
  • Šalto oro funkcija jūsų šukuosenai formuoti: būtina profesionali funkcija – „Cool Shot“ mygtuko dėka pučiama intensyvi šalto oro srovė. Ši funkcija naudojama norint užbaigti modeliuoti ir sukurti stilių.
 
  • Šeši greičio ir karščio nustatymai optimaliai kontrolei: lengvai nustatomas greitis ir temperatūra sukuria tobulą stilių. Šeši skirtingi nustatymai leidžia optimaliai ir tiksliai suformuoti šukuoseną.
 
  • 9 mm antgalis koncentruotai oro srovei puikiai tinka šukuosenai modeliuoti: 9 mm antgalio anga nukreipia oro srovę, kad galėtumėte tiksliai pagražinti tam tikras vietas. Priedas puikiai tinka, kai norite plaukus šukuoti juos džiovindami ir modeliuodami.
 
  • Purenimo šepetys padidina garbanotų ir stangrių šukuosenų apimtį: purenimo šepetys skleidžia oro srautą per plaukus, padidindamas apimtį ir sumažindamas garbanojimasį džiovinant. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, laikykite šepetį šalia pakaušio ir šaknų. Smulkios tekstūros šepečio kojelės padidins apimtį, storį ir elastingumą bei padės suformuoti garbanas.
 
Kitos specifikacijos
Šilumos apsauginis režimas: taip
Jonizuojanti priežiūra: 2 kartus daugiau jonų
Šalto oro funkcija: taip
Laikymo kabliukas: taip
Karščio / greičio nustatymai: 6
Sulankstoma rankena: ne
 


Vilnius
Ozo g. 18 (PLC „OZAS“), Vilnius
1 vnt.
Ozo g. 25 (PLC „AKROPOLIS“), Vilnius
1 vnt.
Priegliaus g. 1 (PC „PUPA“), Vilnius
1 vnt.
Upės g. 9 (PC „CUP“), Vilnius
1 vnt.
Vikingų g. 3 (PC „NORDIKA“), Vilnius
1 vnt.
Vytauto Pociūno g. 8 (PC „VILNIUS OUTLET“), Vilnius
1 vnt.

Kaunas
Islandijos pl. 32 (PLC „MEGA“), Kaunas
1 vnt.
Jonavos g. 60 (PC „RIVER MALL“), Kaunas
1 vnt.
Savanorių pr. 346 (PC „SAVAS“), Kaunas
1 vnt.

Šiauliai
Tilžės g. 225 (PC „TILŽĖ“), Šiauliai
1 vnt.

Jonava
Žeimių g. 26A (PC „NORFA“), Jonava
1 vnt.

Utena
J. Basanavičiaus g. 127 (PC „NORFA“), Utena
1 vnt.

Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 80 (PC „IKI“), Kėdainiai
1 vnt.

Joniškis
Upytės g. 19 (PC „MAXIMA“), Joniškis
1 vnt.

Kelmė
Šilingo g. 5 (PC „NORFA“), Kelmė
1 vnt.

 

 

PHILIPS – Nyderlandų technologijų bendrovė, įsikūrusi Amsterdame. Prekės ženklas specializuojasi buitinės ir medicininės, taip pat apšvietimo įrangos gamyboje. Tai viena didžiausių elektronikos kompanijų pasaulyje, kurioje dirba apie 122 tūkst. darbuotojų daugiau kaip 60-yje šalių. PHILIPS prekės ženklas koncentruojasi į žmonių buities sąlygų palengvinimą, kurdami unikalius grožio elektronikos prietaisus.