Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

KILIG REPAIRING
plaukų kondicionierius–kaukė, skirtas nualintiems, pažeistiems plaukams prižiūrėti.
 
Jūs nusipelnėte gyvybingumu trykštančių ir sveikai blizgančių plaukų! Net jei paskubomis juos džiovinate naudojant didelį karštį, yra būdas natūraliam, sveikam plaukų blizgesiui ir tvirtumui atkurti. Būtent Jums sukūrėme šį veiksmingą atkuriamąjį kondicionierių–kaukę su natūraliais aliejais. Vertingieji makadamijų ir kokosų aliejai pamaitins plaukus ir palaipsniui atkurs sveiką jų išvaizdą. Prabangus arganų aliejus palepins, o proteinai apsaugos nuo galimų pažeidimų ir grąžins gyvybingumą Jūsų plaukams. Šio  kondicionieriaus formulė – tinkanti veganams.
 
Sudėtyje yra
Proteinų ir natūralių aliejų: makadamijų, kokosų, arganų.
 
Naudojimas
Gausiai priemone išteptus plaukus palaikykite 2–3 min., kad priemonė suveiktų kaip kondicionierius. Palaikius kiek ilgiau, poveikis dar labiau nustebins – išgausite kaukės efektą. Plaukai spindės ir bus gyvybingi. Tam, kad pasiektumėte efektyvų rezultatą, šį kondicionierių–kaukę rekomenduojama naudoti su KILIG REPAIRING šampūnu.
 
 
Apie KILIG
 
KILIG – UAB BIOK LABORATORIJA prekės ženklas, kuris tampa nauju „rūbu“ jau gerai žinomiems ir pamėgtiems prekės ženklams RASA, ARAS ir BIOK DERMATOLOGY. Iš tagalų kalbos kilęs žodis „kilig“ reiškia malonų emocinį patyrimą. Būtent toks ir yra gamtos įkvėpto prekės ženklo KILIG tikslas – kad malonių džiaugsmo akimirkų mūsų gyvenime kasdien būtų kuo daugiau. Estetiškos pakuotės, natūralios sudedamosios dalys, malonūs kvapai ir efektyvus poveikis – tai KILIG!

Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Urea, Lactic Acid, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Xanthan Gum, Polyquaternium-22, Citric Acid, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.