Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

NATURE SPELL NATURAL HEMP OIL
plaukų ir kūno aliejus
 
Natūralus kanapių aliejus padeda prižiūrėti visų tipų plaukus ir odą. Priemonė stiprina, apsaugo ir atkuria pažeistus plaukus. Aliejus atgaivina galvos odą, kai vargina pleiskanos, skatina plaukų augimą. Natūrali priemonė drėkina odą, gerina jos elastingumą ir padeda palaikyti gerą odos būklę.
 
Naudojimas
Nedideliu kiekiu tepkite drėgnus arba sausus plaukus. Formuokite šukuoseną kaip įprasta. Būtiną kiekį įmasažuokite į odą.
 
 
Apie NATURE SPELL
 
Šiuolaikinės kosmetikos ateitis – natūralių ingredientų ir tvarumo vizijos derinys. Kurdami NATURE SPELL kosmetiką, britai siekia naudoti kuo natūralesnius ingredientus, kad jų priemonės būtų efektyvios ir prieinamos visiems, nes svarbiausia ingredientų veiksmingumas, o ne kaina.
 

Ingredients: Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Sweet Almond), Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower), Cannabis Sativa Seed Oil (Hemp), Fragrance, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.