Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI SECCHI
plaukų serumas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.
 
VITANATIV CAPELLI SECCHI plaukų priežiūros priemonių linija padeda prižiūrėti sausus ir pažeistus plaukus. Priemonės padeda atgaivinti plaukus, suteikdamos jiems energijos ir gyvybingumo. Aliuminio pakuotė tapo nepakeičiamu standartu kuriant pažangų, ekologiškai tvarų produktą, kuris tenkina vartotojų lūkesčius, pradedant medžiagų kokybe ir baigiant dizaino patrauklumu ir gaminių poveikiu aplinkai. Aliuminis yra 100% perdirbamas.
 
Plaukų serumas suteikia jiems apimties, elastingumo, žvilgesio ir gyvybingumo. Priemonė stiprina plaukus, aprūpina juos maitinamosiomis medžiagomis.  
 
Sudėtyje yra
Organinių kokosų ir migdolų ekstraktų.
 
Naudojimas
Serumu purkškite rankšluosčiu nusausintus plaukus per visą ilgį, siekiant palengvinti plaukų formavimą, suteikti glotnumo ir išskirtinio žvilgesio.  
 
Geriausiam rezultatui pasiekti
Kartu naudokite ir kitas VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI SECCHI plaukų priežiūros priemones.
 
 
Apie VITANATIV
 
VITANATIV italų prekių ženklas, kuriantis plaukų priežiūros priemones, kurio pagrindinis tikslas plaukų grožis, sveika jų išvaizda ir profesionali priežiūra. VITANATIV kuriamos plaukų priežiūros produktų linijos yra gaminamos iš kruopščiai atrinktų veikliųjų medžiagų, ekologiškų augalų ekstraktų. Profesionalų sukurtos priemonės yra plaukų gyvybingumo ir energijos šaltinis, kuris leidžia pasiekti patį geriausią rezultatą puikiai prižiūrėtus, tankius ir sveikus plaukus.