Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

JOANNA
plaukų serumas skirtas sausiems ir skilinėjantiems plaukų galiukams prižiūrėti.
 
Plaukų galiukų serumas pasižymi atkuriamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis, kurios atgaivina pažeistus, sausus ir skilinėjančius plaukų galiukus. Jos suteikia plaukams švelnumo, žvilgesio ir gyvybingumo. Serumas išlygina plauko pluoštą ir lengvina plaukų iššukavimą.
 
Sudėtyje yra
Argano aliejaus.
 
Naudojimas
Nedidelį kiekį serumo įtrinti į drėgnus arba sausus plaukų galiukus. Nenuplauti. Serumas gali būti naudojamas, kai norite suteikti visiems plaukams švelnumo ir minkštumo.
 
 
Apie JOANNA COSMETICS LABORATORY
 
JOANNA COSMETICS LABORATORY tai viena didžiausių kūno ir plaukų priežiūros priemones gaminanti įmonė, kuri turi daugiau nei 30 metų patirties. Įmonė rūpinasi savo priemonių kokybe. Patyrę specialistai, pasitelkdami į pagalbą naujausias technologijas, kruopščiai kūrė ir tobulino priemonių sudėtį. JOANNA COSMETICS LABORATORY gaminiai yra mėgstami daugiau nei 30-yje pasaulio šalyse. Taip pat įmonė kasmet dalyvauja daugelyje pasaulyje populiarių grožio parodų, kurios vyksta Maskvoje, Bolonijoje ir Dubajuje.

Ingredients: CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, CYCLOHEXASILOXANE, AMODIMETHICONE, ISOPROPYL MYRISTATE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CI:40800

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.