Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

SYOSS DEEP BRUNETTE
plaukų dažai
 
Intensyvi spalva ir spindesys natūraliems ir dažytiems plaukams. Paslepia pirmuosius žilus plaukus. Nuplaunami intensyvūs plaukų dažai – spalva išlieka iki 8 trinkimų.
 
Naudojimas
1. Pasiruošimas: ištrinkite plaukus švelniu šampūnų, nusausinkite rankšluosčiu ir iššukuokitee. Apsigobkite pečius, kad apsaugotumėte drabužius nuo sutepimo. Užsimaukite apsaugines pirštines. 2. Dažymas: priemonę paskirstykite tiesiai ant drėgnų plaukų. Naudokite pakankamą kiekį, kad visi plaukai būtų padengti tolygiai. Jeigu reikia, suvilgykite plaukus šiltu vandeniu, kad priemonė labiau putotų. Dėmes nuo plaukų augimo linijos ir sprando nuvalykite šiltu vandeniu. Nuskalaukite pirštines ir vėl naudokite jas plaukų skalavimo metu. 3. Poveikio trukmė: palikite priemonę 20–30 minučių. Atspalvis „Platina“: palikite veikti ilgiausiai 5 minutes. 4. Skalavimas: vėl užsimaukite apsaugines pirštines. Skalaukite plaukus tol, kol nuo jų ims bėgti švarus vanduo. Džovinkite ir modeliuokite plaukus kaip įprastai.
 
 
Apie SYOSS
 
SYOSS – profesionalų kokybė. SYOSS priemonės su plaukų pakėlimo technologija ir kalogenu, sukurti drauge su kirpėjais ir jų išbandyti – puikus fiksacijos ir lankstumo derinys. SYOSS gamintojas – SCHWARZKOPF & HENKEL yra viena didžiausių kosmetikos bendrovių rinkoje, turinti klientų daugiau nei 120 pasaulio šalių.