Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

EUGENE COLOR RETOUCHE EXPRESS
plaukų šaknis paslepiantis purškiklis
 
Plaukų purškiklis greitai padengia ir padeda paslėpti ataugusias arba žilas plaukų šaknis. Jis nusiplauna po vieno plaukų trinkimo įprastu šampūnu. Pasirinkite atspalvį atitinkantį Jūsų plaukų spalvą. Keli papurškimai ir ataugusios ar žilos plaukų šaknys bus paslėptos.
 
Naudojimas
Prieš naudojimą flakoną gerai sukratykite. Uždenkite pečius rankšluosčiu. Purškiant prie veido, uždenkite veidą ranka. Purkškite 10 cm atstumu. Purkškite reikiamu kiekiu, keliais ir lengvais papurškimais ant sausų plaukų šaknų. Palikite plaukus džiūti kelias minutes, formuokite kaip įprasta.
 
 
Apie EUGENE PERMA
 
EUGENE PERMA laboratorijose sukurtos kokybiškos plaukų dažų formulės dovanoja Jums puikią plaukų priežiūra. EUGENE PERMA prekės ženklas EUGENE COLOR turi daugiau nei 40 metų patirtį. EUGENE COLOR plaukų dažai gaminami Prancūzijoje iš aukštos kokybės produktų. Plaukų dažų formulių sudėtyje yra aktyvusis „Scintilis®“, išskirtinis EUGENE PERMA ingredientas, kuris gali suteikti Jūsų plaukams intensyvų spindesį ir ryškią spalvą. Priemonių sudėtyje taip pat rasite ir natūralių ingredientų, kurie gali padėti tinkamai pasirūpinti plaukų spalva. Jau 40 metų daugelis moterų pasitiki šiais produktais. Jūs taip pat galite įvertinti šiuos plaukų dažų ekspertus ir dovanoti savo plaukams ilgai išliekančią ir gyvybingą spalvą!