Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Prekė gali būti su pažeista pakuote.

CANDY COLORS
plaukų dažai
 
Būkite matomos ir išskirtinės. Dažai suteikia plaukams intensyvų geltoną  atspalvį. Užtikrina tobulą plaukų spalvą, kuri gali išlikti iki 15 plovimų. Plaukų dažų želė tekstūra lengvai ir gerai dengia plaukus. Norint, kad CANDY COLORS plaukų dažų spalva būtų ryški, prieš dažant plaukus, juos reikia pašviesinti, balinti.
 
Sudėtyje nėra
Oksidantų, amoniako, alkoholio.
 
Naudojimas
Tepkite dažus teptuku, ant plaukų paskirstykite tolygiai (dėvėkite pirštines), gerai pamasažuokite pirštų galiukais. Palaikykite 30 minučių, tada išskalaukite plaukus, kol nuo jų nebėgs spalvotas vanduo.
 
 
Apie KIN COSMETICS
 
KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.