Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

KERACOLOR
plaukų dažai
 
KERACOLOR plaukų dažus patogu naudoti namų sąlygomis. Priemonė suteikia ilgai išliekančią, intensyvią, sodrią spalvą, kuri 100% nudažo žilus plaukus. Turtinga dažų sudėtis ir maitinamosiomis savybėmis pasižymintis kondicionierius suteikia plaukams žvilgesio, jų spalva išlieka ryški ir traukianti aplinkinių žvilgsnius.
 
Pakuotę sudaro:
  • vienkartinės pirštinės,
  • dažomasis kremas (33 ml),
  • kreminis oksidatorius (67 ml),
  • apsauginis maitinamasis plaukų kondicionierius,
  • informacinis lapelis.
 
Sudėtyje yra
Aukštos kokybės pigmentų, arganų aliejaus.
 
Naudojimas
Prieš naudojimą gerai susipažinkite su naudojimo instrukcija ir atsargumo priemonėmis. Naudojimo instrukciją rasite pakuotės viduje (informacinis lapelis).
 

EUGENE PERMA laboratorijose sukurtos kokybiškos plaukų dažų formulės dovanoja Jums puikią plaukų priežiūra. EUGENE PERMA prekės ženklas EUGENE COLOR turi daugiau nei 40 metų patirtį. EUGENE COLOR plaukų dažai gaminami Prancūzijoje iš aukštos kokybės produktų. Plaukų dažų formulių sudėtyje yra aktyvusis „Scintilis®“, išskirtinis EUGENE PERMA ingredientas, kuris gali suteikti Jūsų plaukams intensyvų spindesį ir ryškią spalvą. Priemonių sudėtyje taip pat rasite ir natūralių ingredientų, kurie gali padėti tinkamai pasirūpinti plaukų spalva. Jau 40 metų daugelis moterų pasitiki šiais produktais. Jūs taip pat galite įvertinti šiuos plaukų dažų ekspertus ir dovanoti savo plaukams ilgai išliekančią ir gyvybingą spalvą!