Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

NATURAL & EASY
plaukų dažai
 
Kaip išgaunami natūralūs daugiatonei atspindžiai? Natūralią spalvą sudaro skirtingi spalviniai tonai ir akcentai. Todėl ji atrodo taip natūraliai ir išraiškingai. NATURAL & EASY dažų poveikis yra būtent toks: iš anksto sumaišomi trys tarpusavyje derantys atspalviai, todėl plaukai įgauna maksimaliai švytinčią, daugiatonę, natūralių akcentų kupiną spalvą.
NATURAL & EASY tobulai padengia žilus plaukus ir suteikia jiems ilgai išliekančią, spalvinių akcentų kupiną švytinčią spalvą.
 
Kodėl NATURAL & EASY tokie puoselėjantys?
NATURAL & EASY su vertingu maitinamuoju aliejiniu serumu puoselėja plaukus, suteikdami jiems iki 30 % daugiau priežiūros!* Nes tik sveikai atrodančių ir išpuoselėtų plaukų spalva gali taip nuostabiai švytėti.
*iki 30 % daugiau priežiūros, palyginti su nedažytais plaukais
 
Patarimai prieš pradedant dažymą
Jeigu Jūsų plaukai iki pečių ar ilgesni, pirmąkart dažant, rekomenduojama naudoti 2 NATURAL & EASY dažų pakuotes. Rekomenduojama plaukus dažyti kas 4 savaites, nes plaukai per mėnesį paauga maždaug 1 cm.
 
Pakuotėje yra
1 dažomojo kremo tūbelė;
1 ryškinamosios emulsijos buteliukas;
1 priežiūros balzamo pakuotė;
1 pora pirštinių;
1 naudojimo instrukcijos lankstinukas.
 
 
Apie SCHWARZKOPF & HENKEL
SCHWARZKOPF & HENKEL – viena stambiausių kosmetikos bendrovių rinkoje, turinti klientų net 125 pasaulio šalyse. SCHWARZKOPF prekės ženklas, daugiau nei 115 m. gaminantis plaukų priežiūros priemones, teikia svarbą kokybei ir inovacijoms. SCHWARZKOPF prekės ženklo priemonės kuriamos su didžiuliu įkvėpimu, todėl klientai kaskart maloniai nustebinami, o įmonė džiaugiasi klientų pasitikėjimu ir lojalumu.