Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

KAY DIRECT INTENSE DIRECT COLOR
plaukų dažai
 
Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai, kuriuos reikia tepti ant sausų plaukų, o ne galvos odos ir nereikia maišyti su vandeniu ar oksiduojamąja emulsija. Jie tinka tiek šviesintiems plaukams dažyti, tiek siekiant suteikti plaukams naujų atspalvių.
 
Naudojimas
Norint išgauti sodrią ryškią spalvą dažus tepkite ant šviesintų plaukų. Plaukus šviesinkite šviesinamaisiais milteliais iki 9 arba 10 tonų, apie 30 minučių. Prieš tepant plaukų dažus plaukus ištrinkite šampūnu ir išdžiovinkite. Atskirkite nedideles plaukų sruogas ir tolygiai užtepkite pasirinktą dažų spalvą. Palikite iki 30 minučių, kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu. Nenaudokite šampūno. Formuokite šukuoseną kaip įprasta. Siekiant ilgiau išlaikyti plaukų spalvą, nerekomenduojama iš karto po plaukų dažymo naudoti karštų formavimo įrankių, tokių kaip plaukų žnyplės.
 

KAY PRO – italų grupės KEPRO prekių ženklas, daugiau nei 30 metų gyvuojantis Italijos grožio industrijos rinkoje ir užimantis lyderio poziciją. Tai aukštos kokybės profesionalios kosmetikos priemonės. Prekių ženklo siūlomose grožio priemonėse nėra parabenų, sulfatų. Jos yra sukurtos pasitelkus naujausias technologijas.