Viktorija apie plaukų augimą skatinančias priemones!

Iš savo didelės blogerės patirties galiu pasakyti viena, kad aukšta kaina neparodo produkto efektyvumo ar jo gerumo ir atvirkščiai. Ilgą laiką kovojau su plaukų slinkimu, ieškojau ir bandžiau daugybę priemonių, tačiau galiausiai supratau, kad man padės tik geriamas Biotinas, Folio rūgštis, Geležis, Omega 3 bei keli grožio produktai, kurie yra mano favoritai ir kuriuos drąsiai rekomenduoju visoms, kurios nori atsiauginti ilgus plaukus ir džiaugtis naujomis styrančiomis antenomis greičiau.

 

Ar žinojote, kad jei netinkamai plaunate galvą ant galvos odos kaupiasi silikonai, riebalai, pleiskanos, kurios neleidžia greičiau augti plaukams? Būtent todėl reikia naudoti galvos odos šveitiklius, kad tinkamai pašalintume visus nešvarumus bei plaukų formavimo priemonių likučius. Natura Siberica Oblepikha galvos odos šveitiklį naudoju kartą per savaitę. Jis tobulai nušveičia galvos odą, po kurio plaukai nuo šaknų atrodo daug lengvesni, puresni bei švelnesni. Šis šveitiklis turi stiprų šaltalankių kvapą bei gan didelius grūdelius. Man nesukėlė jokio vargo nusišveisti galvos odą bei paskui tuos grūdelius išsiplauti. Labai rekomenduoju šią nebrangią priemonę, kuri ne tik puikiai vekia, bet ir yra labai geros sudėties.

 

Nušveitus galvos odą, visuomet naudoju Aptečka Agafji plaukų serumą-purškiklį.  Purškiklis skirtas plaukų augimui skatinti. Jo sudėtyje yra piliarožės, citrinvyčio, šalpusnio šaknies, dilgėlių, beržų pumpurų. Provitaminas B5 skatina ląstelių medžiagų apykaitą, alaus mielių komplekse yra baltymų, B grupės vitaminų ir aminorūgščių, kurios maitina plaukus. Raudonais pipiras skatina kraujotaką, aprūpina plaukų šaknis maitinamosiomis medžiagomis, sudėtyje taip pat yra klimbazolio. Šią priemonę naudoju kaskart , kai išplaunu galvą (apie 3 kartus per savaitę), ant drėgnų plaukų šaknų užpurškiu šios priemonės. Purškiu ant viršugalvio, prie ausų ir t.t... ir tuomet gerai pamasažuoju, kad priemonė pasiskirstytų ant odos bei įsigertų. Šį purškiklį reikia naudoti nuolat, kad pamatytumėte gerus rezultatus. Man plaukai pradėjo tikrai greičiau augti, tai pastebėjau dėl to, kad šaknys ataugdavo greičiau ir jas reikėdavo dažniau dažyti. Be to, tokios geros sudėties produktas su tiek daug žolelių tikrai garantuoja, kad priemonė nepridarys žalos, o iš tiesų padės plaukams atsigauti bei augti greičiau. 

 


EO Aktivizator plaukų augimą skatinančią kaukę pradėjau naudoti neseniai, tačiau ją renkuosi ne kiek dėl plaukų augimą skatinančių savybių, bet dėl labai malonaus kvapo, gero plaukų drėkinimo bei maitinimo. Turbūt jūs žinote, kad kaukių negalima naudoti ant galvos odos, tik ant plaukų bei jų galiukų, todėl natūralu, kad ši kaukė, kaip ir visos kitos, nepaskatins plaukų augimo, tačiau padės plaukams netrupėti, nesausėti bei neskilinėti. Po šios kaukės, plaukai visuomet atrodo gražiai, blizgantys bei lygūs.

Linkėjimai,

Viktorija

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt