Natūralumo link su KERANOVE NATURANOVE BIO!

Vis dažniau pastebime kosmetikos (ir ne tik) parduotuvių lentynas užkariaujančias natūralių sudėčių priemones. Tačiau jos ne tik atsiduria lentynose, bet ir vis dažniau nugula daugelio pirkėjų krepšeliuose. Pas kai kuriuos – iš smalsumo išbandyti ką nors nauja ir natūralaus, o kiti jau seniai nebesidairo į chemines sudėtis turinčius kosmetikos produktus. Aš save priskirčiau prie viduriuko – nesivaikau natūralumo ir tikrai kosmetikos krepšelyje turiu daugybę nenatūralių sudėčių priemonių, tačiau jau seniai atkreipiu dėmesį į kuo natūralesnius produktus ir bandau atrasti sau labiausiai tinkančius. Būtent šių paskatų vedama, susigundžiau išbandyti naują plaukų priežiūros priemonių liniją EUROKOS tinkle – KERANOVE NATURANOVE BIO.

Prancūziškas plaukų priežiūros prekės ženklas KERANOVE žengė žingsnį į priekį su naujausiomis tendencijomis ir pristatė dar vieną, naują prekės ženklą – NATURANOVE. Gamintojas preciziškai kūrė priemonių formules, kurios būtų kuo natūralesnės ir efektyvesnės. Rezultatas – plaukus tausojančios, COSMOS ORGANIC sertifikuotos, veganiškos plaukų priežiūros priemonės: šampūnai, kondicionieriai ir kaukės.

Iš naujosios linijos pasirinkau išbandyti plaukų šampūną bei kaukę, skirtus dažytiems plaukams (o maniškiai būtent tokie ir yra).

KERANOVE NATURANOVE BIO FIGUE plaukų šampūnas 250 ml

Priemonė apsaugo, puoselėja ir suteikia žvilgesio dažytiems plaukams. Jos sudėtyje yra figų bei kokosų ekstrakto. Pastarasis plaukams suteikia minkštumo, blizgesio, o figų ekstraktas giliai maitina ir apsaugo plauką nuo aplinkos veiksnių. Vos tik atidarius pakuotę juntamas intensyvus, tačiau be galo malonus figų kvapas, kuris tikrai neriečia nosies. Konsistencija vidutinio tirštumo, o priemonės spalva visiškai permatoma. Plaukus šampūnas išplauna gerai, ir, priešingai, nei yra susidaręs stereotipas apie natūralius šampūnus, jog jie neputoja – šis putoja tiesiog puikiai. Vien po šios priemonės panaudojimo plaukai tampa malonūs liesti, tačiau šampūno niekada nenaudoju vieno – vėliau visuomet plaukus tepu balzamu ar kauke. Apie ją papasakosiu žemiau.

KERANOVE NATURANOVE BIO FIGUE plaukų kaukė 200 ml

Tai – apsauginė ir žvilgesio suteikianti priemonė. Ji puoselėja dažytų plaukų spalvą, palengvina šukavimą ir gerina plaukų būklę. Kvapas toks pats kaip šampūno, konsistencija, žinoma, kiek tirštesnė, o spalva visiškai balta. Kaukė tepasi itin lengvai, maloniai, puikiai pasiskirsto plaukuose, išsiplauna taip pat itin lengvai. Išskalavus, net ant šlapių plaukų iškart juntamas puikus efektas. Plaukai tampa be galo minkšti. Tačiau, kaip įprasta, kaukę visuomet tepu nuo plaukų vidurio ir niekuomet nededu ant šaknų. Todėl po kelių iš eilės galvos plovimų, kuomet išdžiovinau plaukus, tai akivaizdžiai jautėsi: nuo plaukų šaknų iki jų vidurio, plaukai buvo ganėtinai sausi, šiek tiek pasišiaušę, o nuo vidurio iki galiukų – plaukai buvo minkštučiai, švelnūs ir žvilgantys. Mano plaukas pats iš savęs yra labai sausas ir nepaklusnus, todėl manau, kad ateityje šią kaukę naudosiu nuo pat šaknų ir stebėsiu, koks bus rezultatas :) Itin sausų plaukų savininkėms rekomenduočiau tą patį, tačiau, žinoma, tai nebūtinai pasiteisins ir galbūt Jūsų plaukams užteks kaukę uždėti tik ant jų galiukų. Todėl eksperimentuokite ir žiūrėkite, kas Jums pasiteisina labiausiai ir neišsigąskite, jei pusė plaukų nuo šaknų, ant kurių nedėjote kaukės, liks sausi.

Apibendrinant, galiu pasakyti, jog tai puiki kokybė už itin patrauklią kainą, juolab žinant, kad šios priemonės yra sertifikuotos ir veganiškos. Tikrai jas ir toliau naudosiu, nes šis duetas – puiki pagalba mano sausiems ir žvilgesį praradusiems plaukams. Po priemonių naudojimo galiu džiaugtis ne tik stebėtinu efektu, bet ir labai maloniu, plaukuose likusiu kvapu. Beje, po šampūno ir kaukės plaukams nebenaudoju jokių papildomų priemonių, nes jų tiesiog nebereikia :)

Linkėjimai,

Simona

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.