MARC ANTHONY: leiskite garbanoms gyventi savo gyvenimą!

Kiekviena moteris ar mergina, kuri turi tiesius plaukus, kartais pasvajoja apie nerūpestingai atrodančias garbanas, tačiau garbanės tuo džiaugiasi ne visada. Natūraliai garbanotų plaukų priežiūra yra sudėtingesnė nei tiesių plaukų, todėl beveik kiekviena garbanė norėtų turėti tiesius plaukus. Leiskite garbanoms gyventi savo gyvenimą, juk yra ne viena priemonė, kuri gali palengvinti garbanotų plaukų priežiūros rutiną.

Toronto „MARC ANTHONY“ grožio salonų savininkas ir daugybės tarptautinių apdovanojimų laimėtojas, garsenybių šukuosenų stilistas Marc Anthony yra visame pasaulyje žymaus prekės ženklo „Marc Anthony True Professional®“ kūrėjas. Po šiuo vardu slepiasi profesionalios priežiūros ir formavimo priemonės plaukams. Šiam stilistui savo plaukus patiki Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton ir Kate Bosworth, Jorko kunigaikštienė, Fergie, Tilda Swinton, Eva Longoria, Freida Pinto, Kevin Spacey, Harrison Ford, Justin Bieber ir Jeremy Renner bei kitos įžymybės.

https://www.youtube.com/watch?v=jdcAi_3u6MM

Siekdamas pasirūpinti tiek garsenybių išvaizda, tiek jų plaukų gerove, stilistas sukūrė priemones kiekvienam plaukų tipui, o šiemet ypatingą dėmesį skyrė garbanotiems plaukams.

MARC ANTHONY SUMMER ’20 MUST HAVES

 

  1. MARC ANTHONY STRICTLY CURLS plaukų losjonas

Garbanos yra ir pagunda, ir priešas: kartais jas sunku suvaldyti. Dalis žmonių nuolatos ieško naujų būdų jų atsikratyti, o kitiems, kad ir ką jie bedarytų, garbanų vis negana. Plaukų losjonas puiki – priemonė mylintiems garbanas, jis lygina ir švelnina garbanas, saugo plaukus nuo drėgmės praradimo, suteikia žvilgesio ir šilko švelnumo. Taip pat priemonė išryškina ir pabrėžia garbanas plaukų sruogas. MARC ANTHONY STRICTLY CURLS plaukų losjono sudėtis papildyta šilko baltymais bei vitaminu E.

 https://www.youtube.com/watch?v=icQ3AZMM9bQ
 

Naudojimas: išspauskite nedidelį kiekį ant delno, patrinkite pirštais ir tepkite ant drėgnų plaukų. Jeigu norite natūralių lengvai krintančių ir švelnių sruogų džiovinkite plaukus difuzoriumi.

 

 

 

2. MARC ANTHONY STRICTLY CURLS plaukų kremas

2in1. Šis plaukų kremas – novatoriška priemonė, kuri ne tik pasižymi drėkinamosios savybėmis, bet ją galima naudoti ir kaip plaukų formavimo priemonę. Plaukų kremas padės paryškinti garbanas bei leis Jums jas kontroliuoti, suteiks švelnumo ir žvilgesio. Priemonė atpalaiduoja garbanas, leidžia joms gražiai kristi. Veikliosios medžiagos padeda sutvarkyti nepaklusnias, itin šiurkščias garbanas. Priemonė ilgina, išryškina ir stiprina garbanas, saugo jas nuo drėgmės. Lengvos formulės plaukų kremo sudėtis papildyta taukmedžių ir avokado aliejais, provitaminu B5.

https://www.youtube.com/watch?v=jYpP1650mmY

Naudojimas: Tepkite plaukus, pirštais tolygiai paskirstykite per visą jų ilgį (ne šukomis). Leiskite džiūti plaukams natūraliai ar tempkite garbanas pirštais žemyn ir džiovinkite difuzoriumi. Jeigu norite išryškintų ir apibrėžtų garbanų tepkite pirštais ant drėgnų atskirų sruogų. Sruogą apsukite aplink pirštą, švelniai traukite žemyn ir iš lėto ją paleiskite. Plaukus džiovinkite, kaip Jums patinka.

3. MARC ANTHONY STRICTLY CURLS plaukų putos

Pasipuoškite rafinuotomis garbanomis. Putos padeda kontroliuoti garbanotus plaukus. Jos išryškina ir pabrėžia garbanas, suteikia joms elastingumo ir žvilgesio. MARC ANTHONY STRICTLY CURLS plaukų putų sudėtis papildyta šilko baltymais bei vitaminu E. Ši priemonė garbanotiems plaukams suteikia ypatingo purumo, išryškina ir sustiprina natūralių garbanų formą.

Naudojimas: Prieš naudojimą supurtykite. Tepkite ant drėgnų plaukų. Leiskite džiūti natūraliai arba džiovinkite difuzoriumi.

 

 

Jeigu vis dar ieškote priemonių, kurios padėtų suvaldyti garbanas, išbandykite MARC ANTHONY priemones garbanotiems plaukams. Visą rugpjūčio mėnesį EUROKOS parduotuvėse ir eurokos.lt MARC ANTHONY STRICTLY CURLS linijai -40%.

Dar daugiau puikių pasiūlymų eurokos.lt