Kotryna pasakoja apie naujuosius sausus BATISTE šampūnus!

Labas!

Pagaliau jau žengiame į vasarą, saulė vis labiau kutena savo spinduliais (nepamirškit apsaugos nuo saulės!), aplinkui viskas taip žalia žalia ir atrodo, nieko nesinori labiau, kaip tik visas karštas dienas praleisti prie ežero, jūros, keliauti ir keliauti… :)

Tad dėl kaitros, karščio ir padidėjusio prakaitavimo, dažnai susiduriame su greičiau besiriebaluojančiais plaukais bei tiesiog laiko stoka, kuomet norisi atrodyti puikiai, bet nesinori praleisti valandos plaunant, džiovinant, formuojant plaukus. Būtent todėl sausi šampūnai tampa vienintele išeitimi! O kokie patys populiariausi sausi šampūnai?

Taip, BATISTE!

Jų pristatinėti turbūt nereikia. Tai tikrai vieni geriausių sausų šampūnų rinkoje už prieinamą kainą, patrauklią išvaizdą ir puikiai atliekamą darbą. O dabar BATISTE išleido naują vasaros kolekciją, kuri papildė lentynas nauja, gelėta pakuote ir maloniais kvapais! Panagrinėkim juos plačiau :))

BATISTE buteliukų sunaudojau tikrai nemažą kiekį, jo visuomet galima rasti mano kosmetinėje. Labai mėgstu juos, kadangi puikiai susidoroja su riebalų pertekliumi, neapsunkina plaukų, atgaivina šukuoseną, papurena, suteikia tekstūros ir plaukai tikrai atrodo, lyg katik būčiau išsiplovus galvą :)

BATISTE Edgy & Romantic Tempt ir BATISTE Fresh & Feminine Wildflower niekuo nesiskiria nuo originalaus, klasikinio sauso BATISTE šampūno, tik pastebėjau, jog šie palieka mažiau “baltos plėvelės” ir geriau išsišukuoja iš plaukų, tokie tarsi nematomi.

Edgy & Romantic Tempt turi tokį mistinį, sunkų ir saldų kvapą, užuodžiamos rytietiškos natos (medžio, rožių). Man, kaip tokių kvapų megėjai šis labai patiko, norėčiau netgi kvepalų tokių :D Ir išsilaiko plaukuose tikrai neblogai! Fresh & Feminine Wildflower yra labai gaivus, moteriškas ir universalus, kvepia lauko gėlemis. Šis žymiai lengvesnis ir paprastesnis nei kitas. Tempt būtų labiausiai tinkamas vakaro metu, stebint saulėlydį ar tiesiog vakarieniaujant restorane, o Wildflower geriausias dienos metu, lakstant po pievas, mėgaujantis gaivumu ir plaukams žaidžiant su vėju :)

Tik labai norėčiau akcentuoti, jog su sausais šampūnais nereiktų persistengti ir naudoti juos tik tada, kada tikrai reikia, nes vis dėl to jis sausina tiek pačius plaukus, tiek galvos odą.

Taigi, BATISTE šampūnai mano naudojami tikrai ne pirmą ir ne paskutinį kartą, jie man labai patinka ir gelbsti sunkiomis, tingiomis dienomis, o nauji kvapai bei pakuotės džiugina ir yra tobuli vasaros metu! Rekomenduoju! :)

Sėkmės ir gražių, saulėtų akimirkų!

Kviečiu paskaityti ir daugiau mano apžvalgų Instagram’o platformoje: kottybeauty

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.