Ilgi, tarsi priauginti plaukai su priemonėmis iš Italijos! Savo atradimais dalinasi apžvalgininkė Ernesta

APIE “HS MILANO”

 

Pažeisti ir skilinėjantys plaukai? Nežinote ką daryti ir kaip susigražinti normalią plaukų būklę? O dar ir trokštate ilgų plaukų?
Tai yra problemos, su kuriomis susiduriama vis dažniau, o jos labiausiai kamuoja šiltuoju sezonu. Juk dažnai, net nesuprasdami, fiziškai pažeidžiame plauką (džiovindami, tiesindami, garbanodami ir t.t.), be karščio apsaugos priemonių. Taip pat, šiltuoju sezonu nepadeda saulė ir jos kaitrūs spinduliai. Ar esate pastebėję, ilgai pabuvus saulėje, plaukai tampa sausi ar kartais net skilinėjantys? Tad jei atsitiko taip, kad Jūsų plaukai yra smarkiai pažeisti ir atrodo lyg ant galvos būtų dykuma ar jaučiatės it liūtas karalius - siūlau nieko nelaukti ir pradėti gelbėjimo operaciją. Pasaulinėje rinkoje, galima rasti daug įvairių priemonių, kurios teigia, kad padės pažeistiems plaukams. Tačiau ne visos jos yra veiksmingos. Viena iš daugelio, pažeistų plaukų priežiūros priemonių linijų – HS MILANO. Tad labai trumpai apžvelkime kelias, pažeistiems plaukams skirtas priemones:

 

 

 

EMMEDI HS MILANO NOURISHING plaukų kaukėSkirta sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti. Pasižymi maitinamosiomis savybėmis. Naudojant kartu su plaukų šampūnu, matomas ryškesnis ir efektyvesnis rezultatas.

 

 

EMMEDI HS MILANO RESTRUCTURING KERATIN plaukų šampūnasŠis plaukų šampūnas skirtas: silpniems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti. Taip pat, pasižymi atkuriamosiomis savybėmis.

 

 

EMMEDI HS MILANO NOURISHING plaukų serumas – Serumas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti. Plaukų serumas pasižymi maitinamosiomis savybėmis.

 

 

EMMEDI HS MILANO PROTECTIVE plaukų serumas - Serumas skirtas plaukams apsaugoti, naudojant plaukų džiovintuvą, tiesinimo žnyples ir t.t.  Taip pat, suteikia žvilgesio, padeda atkurti skilinėjančius plaukų galiukus. Serumas apsaugo plaukus nuo neigiamo karščio poveikio formuojant džiovintuvu ar žnyplėmis. Yra neriebus, nenuplaunamas, drėgmei atsparus, savyje turi UV filtrą, todėl saulės sukeltas karštis nepakenks plaukams.

 

 

Saugokime savo plaukus ir jie mums atsidėkos.

@eciciurkaite

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-06-15