GIOVANNI plaukų serumai. Kurį rinktis?!

Plaukai, plaukučiai... Neišsemiama tema, kuria kalbant, dažniausiai kyla vienas ir tas pats klausimas. Na kaip gi sutramdyti tuos nedorėlius, kad šukuosena neatrodytų kaip ką tik išlipus iš lovos, nors stovėjai prie veidrodžio daugiau nei 10 min.? Man taip būna. Dažnai. Vargstu, tiesinu, šukuoju, o rezultatą gaunu tą patį, t.y., koks nors vienas plaukas išlenda, riečiasi arba po kiek laiko vėl atrodau kaip liūtukas su bestyrančiomis antenomis.  Tikrai pavydžiu merginoms, kurių plaukai paklusnūs ir dienos bėgyje nekrečia cirkų. Manieji, deja, ne tokie, todėl labai džiaugiuosi, kad turėjau progrą išbandyti „Giovanni“ plaukų serumą „FRIZZ BE GONE“ ir du eliksyrus iš „2CHIC“ linijos. Ar man patiko? Skaitykite toliau!

 

Jeigu jūs taip pat susiduriate su nepaklusniais, pūstis linkusiais plaukais, „FRIZZ BE GONE“ serumas bus puikus pasirinkimas! Priemonė gana klampios konsistecijos, lyginant su „2CHIC“ eliksyrais, tačiau nepasakyčiau, kad plaukai būtų apsunkę, sulipę ar negražiai prisiploję. Tepdama koncentruojuosi būtent į galiukus, nes turiu trumpo kirpimo šukuoseną, bet ir ilgaplaukėms siūlyčiau būti atsargioms ir netepti priemonės arti skalpo. Serumo kvapas gan lengvas ir neįkyrus. Juo mėgstu tepti tiek šlapius, tiek sausus plaukus, kadangi palengvėja plaukų šukavimas bei formavimas. Serumas suteikia tokio gražaus spindėjimo bei išlaiko ilgiau plaukus glotnius! Sudėtyje yra vitamino E, kuris veikia kaip antioksidantas bei drėkiklis, pantenolio ir įvairių ekstraktų, tačiau noriu paminėti, jog priemonės pagrindą sudaro silikonai, todėl rekomenduočiau naudoti saikingai, kadangi šie ingredientai sudaro plėvelę, kuri apsunkina kitų priemonių įsisavinimą.

 

Labai įdomu buvo išbandyti ir „2CHIC“ plaukų eliksyrus „ULTRA VOLUME“ ir „ULTRA SLEEK“. Pastarojo sudėtyje nėra nei vieno silikono, kas, iš tikrųjų, labai nudžiugino! Ši priemonė itin tiks silpniems, sausiems, nepaklusniems, skilinėjantiems plaukams, nes eliksyro sudėtis papildyta arganų, kokosų aliejumi, keratinu, pantenoliu, vitaminu E, kurie drėkins, maitins ir suteiks plaukams švelnumo. Na, tikras puikių sudėtinių dalių užtaisas, nes plaukai jaučiasi tokie prisotinti! Kartais net nebesinorėdavo naudoti nuplaunamo kondicionieriaus, nes šis puikiai susidoroja ir vienas pats!

Na, o bandymas susidraugauti „ULTRA VOLUME“ buvo kiek sunkesnis, bet ne dėl to, kad pati priemonė būtų prasta, tiesiog jo suteikiamas efektas priešingas mano norimam. Ši priemonė daugiau skirta toms merginoms, kurių plaukai kaip tik labai prigludę, ploni, kuriems reikia papildomo purumo. Na, ir aš tikrai galiu patvirtinti, kad po šio eliksyro mano plaukai buvo dar puresni nei būna įprastai! Manau, jį panaudosiu, kai norėsiu pasidaryti garbanas ar bangas. :) Sudėtyje taip pat matau blogiukus iš S raidės, todėl kaip ir minėjau anksčiau, stenkitės nenaudoti labai dažnai.

Taigi, išvada tokia, kad tikrai rekomenduoju išbandyti tiek „FRIZZ BE GONE“, tiek „2CHIC“ eliksyrus, nes likau patenkinta rezultatu, kokį suteikė šios priemonės.  Kiekviena, manau, rasite sau tinkamą, nes „Giovanni“ asortimentas itin platus, o kainos ir kokybės santykis taip pat džiugina, kadangi priemonės naudojasi labai skalsiai. Dabar jau nebeįsivaizduoju savo plaukų rutinos be šių gėrybių!

Simona iš @kaiuzaugsiu_busiugrazi

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.