GIOVANNI 2CHIC AVOCADO & OLIVE OIL ULTRA – MOIST plaukų priežiūros linija. Pasiteisino?

Sveikos! Prieš maždaug mėnesį iš EUROKOS sulaukiau pasiūlymo išbandyti plaukų priežiūros priemonių liniją, tad per visą naudojimo laiką jau esu susidariusi tvirtą nuomonę ir galiu ja su jumis pasidalinti ir atsakyti į rūpimus klausimus.

Pirmiausia, GIOVANNI, kas tai?

GIOVANNI prekės ženklas sukurtas JAV. Jis pirmasis pasiūlė ypač platų plaukų priežiūros priemonių asortimentą iš natūralių ingredientų. Šiuo metu GIOVANNI plaukų priežiūros priemonės yra geriausiai parduodamos JAV natūralių produktų rinkoje. Arthur Guidotti, GIOVANNI prekės ženklo įkūrėjas, jau daugybę metų visą savo meilę skiria plaukams ir jų priežiūrai. Savo aistrą šis vyras išreiškia ne tik kurdamas priemones plaukams, bet ir dirbdamas su Holivudo žvaigždėmis.

Aš asmeniškai gavau žalią liniją, kurią sudarė keturi produktai:

1. Šampūnas

2. Kondicionierius

3. Kaukė

4. Purškiklis

Reziume, visa ši linija yra sukurta sausiems, pažeistiems plaukams, todėl priemonės yra praturtintos avokado aliejumi, alyvuogių aliejumi, GIOVANNI "Eco-Chic" technologija (Eco - grožis iš elementų, Chic - stilinga ir madinga). Ši technologija - tai sąjunga su mokslu ir gamta. Kaip žinoma, visi šie aliejai skverbiasi giliai į plauko struktūrą ir maitina, puoselėja patį plauką nuo šaknų iki pačių galiukų.

 

Taigi, pradėsiu nuo šampūno:

Šampūnas švelniai trenka, intensyviai drėkina, stiprina sausus, pažeistus plaukus. Jis suteikia plaukams švelnumo ir žvilgesio, tausoja dažytų plaukų spalvą. Šampūno sudėtis papildyta drėkinamosiomis savybėmis pasižyminčiu veikliųjų medžiagų deriniu, kurį minėjau prieš tai. Naudojimas toks, kaip ir įprastų šampūnų: ištepti šlapius plaukus, įmasažuoti ir nuskalauti. Aš asmeniškai tai darau pora kartų, kadangi turiu nemažai plaukų, tad tokiu būdu jie geriau išsiplauna ir nekyla nesklandumų. Tiesa, labai patinka, kad kvapas nėra įkyrus, jis švelnus, gaivus, tad puikiai tiks toms, kurios jautrios kvapams.

Kondicionierius:

Pagrindinės savybės, kurios labai patiko, tai kad šis kondicionierius suteikia plaukams žvilgesio, glotnumo, elastingumo, plaukai tampa nerealiai švelnūs. Taip pat, ši priemonė padeda išvengti plaukų galiukų skilinėjimo, lūžinėjimo, akivaizdžiai palengvina šukavimą. Naudojimas: svarbu tepti nuo pat šaknų iki galiukų šampūnu išplautus plaukus ir laikyti 5-10 minučių, jei norite pasiekti geriausią rezultatą.

Kaukė:

Kaukė intensyviai ir giliai drėkina ir atgaivina sausus, pažeistus ir šiurkščius plaukus. Ji gerina plaukų tekstūrą, suteikia švelnumo ir padeda išvengti plaukų galiukų skilinėjimo, lūžinėjimo. Kaukėje yra žalių gabalėlių, bet nereikia išsigąsti, nes jie kuo puikiausiai išsiplauna ir nereikia kovoti su jais šukuojant plaukus. Naudojimas: aš asmeniškai naudoju kas 2-3 plovimus ir jei naudoju kaukę, tuomet nededu kondicionieriaus, kadangi nenoriu apsunkinti, perkrauti ir daug kartų perplovinėti plaukus, be to, kuo puikiausiai užtenka arba kaukės, arba kondicionieriaus, tiesiog kartais pamainau, kadangi kaukė intensyviau drėkina plaukus.

Purškiklis:

Šiuo metu, tai yra mano priemonė pirmu numeriu ir patarčiau ją įsigyti visoms, kurios džiovina ar tiesina plaukus. Naudoju po kiekvieno plovimo, kadangi palengvina šukavimą, labai gaiviai kvepia. Naudojimas: purkškite drėgnus, rankšluosčiu nusausintus plaukus, iššukuokite plaukus šukomis, nenuskalaukite.

Ir pabaigai, kuo man padėjo šios priemonės?

Kadangi mano plaukai yra pastoviai šviesinami, savaime aišku, kad jie buvo išsausėję, dabar jie prisotinti drėgmės, nesielektrina, labai lengvai išsišukuoja po kiekvieno plovimo, taip pat man nebereikia naudoti tiesintuvo, nes po kiekvieno plovimo, išsišukavus jie atrodo lyg ištiesinti ir jiems daugiau nieko nereikia daryti. Ką dar pastebėjau, kad pridygo labai daug naujų plaukelių, kitaip vadinamų „antenomis“, kas man irgi labai patinka, nes tai reiškia, jog man sparčiau pradėjo augti plaukai. :)

      Rekomenduoju pasirinkti savo plaukams reikiamą liniją ir naudoti ją visą, norint gauti geriausią rezultatą!

Linkėjimai,

Monika

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.