Ernesta: praleiskime vasarą su sveikais ir žvilgančiais plaukais!

APIE „MARC  ANTHONY”

 

                 Pažeisti ir skilinėjantys plaukai, vis labiau užkariauja mūsų kasdienybę. Ne tik dėl to, kad yra begalės plaukus alinančių veiksnių (pavyzdžiui: intensyvus modeliavimas, karšti įrankiai, oras, centrinis šildymas, aplinkos tarša ir t.t), bet taip pat ir dėl įtempto gyvenimo būdo. Gyvename laikais, kai vis dažniau bandome ieškoti 25 valandos paroje ir nuolatinio bėgimo dėka, dažnai sakome, kad neturime pakankamai laiko pasirūpinti tiek savo sveikata, tiek išvaizda (pavyzdžiui, plaukais). Tačiau net ir šiais laikais yra viskas įmanoma. Nes plaukų priežiūros priemonės vis dažniau žengia į tokį lygį, kad reikalauja vis mažiau skiriamo laiko. Tad labai trumpai apžvelkime, pažeistų ir skilinėjančių plaukų, „MARC ANTHONY“ priežiūros priemones , kurios savo sudėtyje turi kokosų aliejaus, kuris padeda plaukams tapti žvilgančiais, paklusniais ir sveikais.

 

 

MARC ANTHONY COCONUT OIL & SHEA BUTTER plaukų šampūnas „Hydrating“Šis šampūnas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti. Sudėtyje neturi sulfatų. Skatina sausų, pažeistų plaukų augimą, pasižymi maitinamosiomis ir valomosiomis savybėmis. Padeda stiprinti bei atkurti pažeistus ir sausus plaukus, saugo nuo lūžinėjimo, galiukų skilinėjimo ir sugrąžina jiems prarastą žvilgesį. Taip pat, šis plaukų šampūnas tausoja plaukų spalvą, saugo nuo išsausėjimo.

Siekiant geresnio rezultato - Naudokite kartu su kitomis MARC ANTHONY COCONUT OIL & SHEA BUTTER plaukų priežiūros priemonėmis.

 

 

MARC ANTHONY COCONUT OIL & SHEA BUTTER plaukų kondicionierius „Hydrating“Šis kondicionierius skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.  Savo sudėtyje turi drėkinančių savybių, akimirksniu lygina garbanas, atkuria pažeistus plaukų galiukus, padeda išvengti lūžinėjimo, suteikia plaukams švelnumo ir minkštumo. Šiame plaukų kondicionieriuje yra kokoso aliejus, biotinas ir taukmedžio sviestas. Šis trio atkuria ir atgaivina plaukus, sugrąžina jiems prarastą žvilgesį, gerina plaukų būklę, skatina augimą ir tausoja plaukų spalvą. Taip pat, saugo plaukus nuo išsausėjimo. 

 

 

 

MARC ANTHONY COCONUT OIL plaukų lakas - Stiprios fiksacijos lakas, kuris plaukams suteikia daugiau apimties, apsaugo nuo neigiamo UV spindulių poveikio. Lakas užtikrina natūralią fiksaciją, nesulipina plaukų ir nepalieka likučių.

Iš asmeninės patirties, ilgą laiką nenaudojau plaukų lako, nes didžioji dalis, rinkoje esančių lakų, turi stiprų specifinį kvapą ir suteikia riebaluotų plaukų rezultatą. Tačiau išbandžiusi šį laką, likau maloniai nustebinta. Pradedant nuo malonaus kvapo, baigiant natūraliu fiksavimo efektu ir lengvu plaukų iššukavimu. Tad šis plaukų lakas tapo mano kasdienybės dalimi, norint išvengti naujai augančių ir netvarkingos šukuosenos įvaizdį sudarančių plaukelių (Kitaip vadinama: baby hair)

 

MARC ANTHONY COCONUT OIL & SHEA BUTTER garbanotų plaukų kremas  Drėkinamasis plaukų kremas, sukurtas garbanotiems plaukams prižiūrėti. Padeda išvengti plaukų vėlimosi. Priemonė pabrėžia ir paryškina garbanas, suteikia plaukams natūralaus žvilgesio, neriebaluoja plauko ir padeda susitvarkyti su netvarkingomis, į vėlimąsi linkusiomis garbanomis.

 

 

MARC ANTHONY DREAM WAVES plaukų purškiklis „Beach spray“ - plaukų purškiklis skirtas tiesiems ir garbanotiems plaukams prižiūrėti. Net ir patys tiesiausi  plaukai, kuriuos sunku paversti į švelnias ir natūraliai krintančias garbanas, gali pavirsti į plaukus, kurie atrodys lyg turėtų priklausyti saulėtam paplūdimiui. Šis plaukų purškiklis sukuria natūralias, lengvai krintančias, švelnias ir banguotas plaukų sruogas. Taip pat,  plaukams suteikia švelnumo, blizgesio ir purumo.

 

 

 

Linkėjimai,

@eciciurkaite

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-06-08