Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Nišiniai kvepalai – išskirtinumo ieškotojams

Nišiniai kvepalai yra tarsi slaptas kambarys mums įprastų kvepalų pasaulyje. Tiesa, atrodo, kad ir įprasti kvepalai šiandien siūlo itin didelę aromatų pasiūlą – akyse raibsta nuo skirtingų buteliukų ir prekių ženklų, o nosis nebeapsisprendžia, kuris kvapas labiausiai patinka, nes malonių kvapų labai daug! Tad ką gi gali pasiūlyti slaptas kambarys, kuriame slepiasi nišiniai aromatai?

 

Kas yra nišiniai kvepalai?

 

Tai yra aukštosios klasės parfumerijos aromatai, kurie gimsta laužant nusistovėjusias taisykles. Nišiniai kvepalai kuriami pasitelkiant unikalias žaliavas ir siekiant išgauti ypatingas natų kompozicijas, kurioms apibūdinti neretai pritrūksta žodžių ir asociacijų. Atrodo, kad tokio kvapo niekada neteko jausti ir jis nei malonus, nei nemalonus, veikiau – įdomus ir hipnotizuojantis. Kai kurie nišiniai kvepalai gali turėti viršutines, vidurines ir bazines natas, o kiti aromatai gali kvepėti tik vieno lygio natomis.

Nišiniams kvepalams būdingas aromato stabilumas, tad kvapas išlieka toks pat įvairiomis klimato, temperatūros ir drėgmės sąlygomis. Tiesa, tas pats aromatas ant kiekvieno žmogaus odos gali atsiskleisti visiškai kitaip! Taip pat verta paminėti, kad dauguma nišinių kvepalų aromatų yra skirti abiem lytims – tiek vyrams, tiek moterims. Tad ištirpsta skirstymas „kvepalai moterims“ ir „kvepalai vyrams“. Visgi net naudojant tuos pačius nišinius kvepalus poroje, dėl skirtingo kvapo atsiskleidimo ant odos, veikiausiai atrodys, kad kvepalai skirtingi!

 

Aukštesnė kaina – ne šiaip sau

 

Paklausus, kas yra nišiniai kvepalai, kai kurie žmonės atsako, kad tai yra brangūs kvepalai. Tame yra tiesos: gamyboje naudojant unikalius, brangesnius ingredientus ir gaminant kvepalus mažomis serijomis, kaina savaime aukštesnė. Be to, ilgiau užtrunka ir pats gamybos procesas, testavimas, kvapo stabilizavimas. Nišinių kvepalų gamyba yra tarsi meno kūrinio tapymas, kur svarbus kiekvienas potėpis, menkiausias šešėlis ir atspalvių žaismas. Galutinis rezultatas dvelkia paslaptimi ir nutolsta nuo tradicinių aromatų, nors jų, rodos, sukurta tikrai daug.

Nišiniai kvepalai EUROKOS asortimente

 

EUROKOS savo klientams jau ne vienerius metus suteikia galimybę įsigyti ir prisijaukinti skirtingų gamintojų nišinius kvepalus. Dauguma jų gimsta kvepalų ir mados simboliu laikomoje Prancūzijoje. Kadangi nišiniai kvepalai laikomi unisex aromatais, jie e. parduotuvėje nėra išskiriami kaip kvepalai vyrams ar moterims.

 

  • LES SENTEURS GOURMANDES nišiniai kvepalai EUROKOS asortimente pasirodė vieni iš pirmųjų. Šių kvepalų kūrėjas ypatingai mėgsta vanilę, kurios dvelksmą apipina kitų aromatų nešamomis emocijomis, prisiminimais ir jausmais. Klientai šiuos aromatus beregint pamilo, nes, nepaišant nišinių kvepalų kategorijos, aromatų kaina yra labai palanki piniginei!

 

  • CARVEN PARIS – dar vienas nišinių kvepalų prekių ženklas. Jį įkūrė siuvėja ir parfumerė, į aromatus sudedanti kelionių po pasaulį įspūdžius ir atspindžius iš mados namų, kuriuose gimsta naujos drabužių kolekcijos.  CARVEN PARIS tobulai pasufleruoja, kad nišinių kvepalų kūrėjai dažniausiai yra ne tik parfumeriai, tačiau ir kitų sričių meistrai, kurie, surinkę įvairialypę patirtį, ją, lyg alchemikai, sudeda į nepakartojamus, užburiančius nišinius aromatus ir uždaro į buteliukus.

 

  • MUSICOLOGY nišinių kvepalų prekių ženklo pavadinimas pats atspindi savo filosofiją. Kvepaluose apjungiami muzikos dovanojami potyriai su prisiminimais bei jausmais. MUSICOLOGY kūrėjai Fabien Boukobza ir Nathalie Lorson samprotauja, kad nuo pat žmonijos eros pradžios penki pagrindiniai pojūčiai padėjo žmonėms tobulėti, mokytis ir keisti pasaulį. Klausa ir uoslė yra tie pojūčiai, kurie idealiausiai atspindi muziką ir kvepalus, nes tiek viename, tiek kitame ieškome natų, harmonijos ir melodijos. Prancūzijoje kuriami MUSICOLOGY aromatai stengiasi sustiprinti mūsų jausmus ir patirtis, dovanoja skirtingų, bet tarpusavyje derančių natų kelionę.