YOSKINE veido priežiūros priemonės

YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME 45+
dieninis ir naktinis kremas skirtas brandžiai odai prižiūrėti.

Veido kremas pasižymi glotninamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis. Jis gali padėti vizualiai paslėpti brandžios odos požymius ir pakoreguoti veido ovalą. Priemonė taip pat vizualiai sutraukia poras, drėkina odą ir suteikia matiškumo. Sudėtyje yra: hokaido bioenzimo arba fermento – natūralaus moliūgų fermento, sojų pupelių aliejaus, Agarikon medienos grybo nuoviro. Naudojimas: kiekvieną rytą ir vakarą tepkite kremu švarią veido ir kaklo odą. Geriausiam rezultatui pasiekti: kartu naudokite ir kitas YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME odos priežiūros priemones.

YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME 45+ dieninis ir naktinis kremas, 50 ml

YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME 55+
dieninis ir naktinis kremas skirtas brandžiai odai prižiūrėti.

Veido kremas pasižymi standinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis. Jis glotnina veido odą, gali padėti vizualiai paslėpti brandžios odos požymius ir pakoreguoti veido ovalą. Sudėtyje yra: hokaido bioenzimo arba fermento – natūralaus moliūgų fermento, sojų pupelių aliejaus, mažų silikono kapsulių. Naudojimas: kiekvieną rytą ir vakarą tepkite kremu švarią veido ir kaklo odą. Geriausiam rezultatui pasiekti: kartu naudokite ir kitas YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME odos priežiūros priemones.

YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME 55+ dieninis ir naktinis kremas, 50 ml

YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME
dieninis ir naktinis paakių, akių vokų ir burnos srities kremas skirtas brandžiai  odai prižiūrėti.

Kremas padeda puoselėti brandžią paakių, akių vokų ir burnos srities odą. Priemonė padeda pašalinti nuovargio požymius, tamsius ratilus ir maišelius po akimis. Kremas taip pat pasižymi skaistinamosiomis savybėmis, gali padėti sustangrinti odą. Sudėtyje yra: hokaido bioenzimo arba fermento – natūralaus moliūgų fermento, sojų pupelių aliejaus, mėnulio akmens (selenito) dulkių. Naudojimas: kiekvieną rytą ir vakarą tepkite kremu švarią odą aplink akis ir  burną. Geriausiam rezultatui pasiekti: kartu naudokite ir kitas YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME odos priežiūros priemones.

YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME dieninis ir naktinis paakių, akių vokų ir burnos srities kremas, 15 ml

YOSKINE GEISHA GOLD SECRET
dieninis ir naktinis kremas skirtas brandžiai odai prižiūrėti.

YOSKINE GEISHA GOLD SECRET yra išskirtinė priemonių linija, įkvėpta japonų Geišos grožio ir odos priežiūros paslapčių, kurias jie saugojo per amžius. Standinamasis kremas puoselėja odą, glotnina odos viršutinį sluoksnį. Kremas gali suteikti veidui skaistumo ir spindesio. Sudėtyje yra: mėnulio akmens (selenito) dulkėmis, standinamuoju 3D deriniu su baobabų aliejumi, sojų pupelių aliejumi. Naudojimas: kiekvieną rytą ir vakarą tepti kremu švarią veido ir kaklo odą. Galima naudoti kaip makiažo pagrindą. Geriausiam rezultatui pasiekti: kartu naudokite ir kitas YOSKINE GEISHA GOLD SECRET odos priežiūros priemones.

YOSKINE GEISHA GOLD SECRET dieninis ir naktinis kremas, 50 ml

YOSKINE veido priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2021 03 10