Vizažistė Dalia pataria – makiažas prieš ir po bronzanto

Visos mes norim šiek tiek įdegusio veido, sveikos odos spalvos, gražiai kontūruotos veido formos ir gyvenant šalyje kur saulė pasirodo vos kelis mėnesius į metus, belieka tik naudotis bronzantų pagalba. Žinant, kad saulės spinduliai sendina ir kenkia odai bronzantai yra puiki priemonė  „saulės nubučiuotos“ odos efektui išgauti ir tai galima padaryti visas 365 dienas per metus. Beje ir kainuoja šis „įdegis“ pigiai lyginant su atostogomis Maljorkoje.

Gausus ir puikus bronzantų pasirikimas EUROKOS parduotuvėse jums tikrai padės išgauti nuo labai subtilaus dieninio įdegio iki tamsesnio vakarinio. Ir kas yra šauniausia, kad dienos pabaigoje viską galima nuvalyti ir rytoj rinktis jau kitą atspalvį.

Pavaizdavau tris skirtingus makiažus „prieš ir po bronzanto“ su atsitiktinai parinktomis priemonėmis, skirtomis veido atspalviui suteikti, rastomis EUROKOS parduotuvėje. Ir kokie gražūs įspaudimai pakuotėse, palmė, kriauklė...

 

Bronzavimo eiga. Svarbiausia pradėti nuo turimų šviesių atspalvių, nes patamsinti visada suspėsi. Padažius šepetėliu į bronzantą, nukratyti perteklių ir tik tada tepti ant veido lengvais sukamais judesiais palei veido kontūrą - kaktos ir plaukų liniją, smilkinius, į skruostikaulių duobutes (įtraukiam žandus), žandikaulio liniją, pasmakrę ir kaklą. Atsiminkit, veido spalva turi derėti su kaklo, na o kaklas su viso kūno.

 

Natūralus makiažas. Lengvai patepta makiažo pagrindu, šviesus šešėlis, tušas, lūpų blizgis. Veidas „prieš“ nuotraukoje atrodo blyškus, bruožai neišryškinti, bet šepetėliu patepus bronzantu, veidas iškart sušyla, pagyvėja, atsiranda skruostikauliai, atrodo lyg būtum grįžus po atostogų. Naudojau GOSH firmos bronzantą 02 „Natural Glow“ ir vietose kur norėjosi tamsiau - PRESTIGE firmos spalvą 01. Abiejų firmų bronzantai yra kokybiški ir labai gerai išsilaikantys.

 

Dūminis akių makiažas. Tas pats natūralus makiažas tik stipresnės/intensyvesnės akys. Nors akys daug tamsesnės šiame makiaže, veidas vistiek atrodo blyškus. Bendram veido sušildymui naudojau ESSENCE firmos „Sun Club“ bronzinę pudrą - lighter skin 01 Natural, kuri man šviesiaodei ypač tinka, nes suteikia labai švelnią spalvą. Pačius skruostikaulius padažiau CATRICE firmos „Sun Glow“ bronzantu 010 light bronza. Pati priemonė turi šiek tiek raudonumo ir nors nesirinkčiau dažyti visą veidą, bet skruostams ypač tinka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makiažas Raudonos lūpos. Pats makiažas lengvas, taupe spalvos šešėliai ir ypač ryškus raudonas lūpdažis (PRESTIGE MATT lūpdažis 08). Pati raudona spalva turi oranžinio atspalvio (šilta raudona), tad bronzuotas veidas puikiai tiko. Lengvai teptuku perbraukiau per visą veido kontūrą PRESTIGE bronzine pudra spalva 02 (matinė šviesi) ir žandus paryškinau

Tikiuosi ši bronzinių pudrų apžvalga jums buvo naudinga, laukiame jūsų pasisakymų ir iki kitų susitikimų. Dalia