UNDER 20 jaunatviškos odos priežiūros linija

UNDER20 ANTI ACNE
veido kaukė skirta riebiai, mišriai ir probleminei odai prižiūrėti.

Medvilnės pluošto kaukė giliai valo, drėkina ir atgaivina odą. Kaukės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos normalizuoja riebalinių liaukų veiklą. Priemonė padeda reguliuoti riebalų išsiskyrimą bei suteikia odai matinį atspalvį. Sudėtyje yra kivių, agurkų ir Enantia Chlorantha (Afrikos medžių) žievės ekstrakto. Naudojimas: kaukę dėkite ant švarios odos pagal veido kontūrus. Palikite 15 minučių ir nuimkite kaukę. Skysčio perteklių pirštų galiukais įtapšnokite į odą.

UNDER20 ANTI ACNE veido kaukė

 

 

 

 

 

 

 

 

UNDER20 ANTI ACNE
dvifazis veido tonikas skirtas prižiūrėti probleminei odai.

Tonikas veikia 2 fazėmis. 1 fazė - suteikia odai matinį atspalvį. 2 fazė - drėkina odą. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą. Sudėtyje yra matinį atspalvį suteikiančios pudros, cinko, laktobioninės rūgšties, alavijų ekstrakto, lęšių ekstrakto. Naudojimas: prieš naudojimą buteliuką gerai supurtykite, sumaišykite abi fazes. Toniku sudrėkinkite vatos lapelį ir valykite odą. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną arba pagal odos poreikį.

UNDER20 ANTI ACNE veido tonikas 200 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

UNDER20 ANTI ACNE
veido valomoji pasta skirta probleminei odai prižiūrėti

Valomoji aktyvintos anglies pasta pašalina makiažą, odos nešvarumus ir riebalų perteklių. Ją galima naudoti ir kaip kaukę. Priemonė atgaivina veidą, suteikia matinį atspalvį bei padeda puoselėti jaunatvišką odą. Sudėtyje yra aktyvintos medžio anglies, molio, varnalėšų ekstrakto ir cinko. Valomosios pastos naudojimas: kiekvieną dieną tepkite sudrėkintą veido odą (išskyrus zoną aplink akis), švelniais judesiais įmasažuokite pastą ir nuplaukite veidą vandeniu.
Veido kaukės naudojimas: naudokite 2 - 3 kartus per savaitę. Pasta tepkite sudrėkintą odą, palikite 5 - 10 minučių. Nuplaukite vandeniu.

UNDER20 ANTI ACNE veido valomoji pasta 75 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

UNDER20 ANTI ACNE
veido šveitiklis skirtas riebiai, mišriai ir probleminei odai prižiūrėti.

Šveitiklis giliai valo ir drėkina odą, pašalina negyvas odos ląsteles, nešvarumus ir riebalų perteklių. Sudėtyje yra gluosnių žievės ekstrakto, niacinamido, simondsijų aliejaus. Naudojimas: tepkite sudrėkintą odą, švelniais judesiais masažuokite maždaug 1 minutę ir nuplaukite vandeniu. Geriausiam rezultatui pasiekti, naudokite 2 - 3 kartus per savaitę.

UNDER20 ANTI ACNE veido šveitiklis 75 ml

 

 

 

 

 

 

 

UNDER20 ANTI ACNE
nosies porų valymo juostelės skirtos mišriai ir riebiai odai prižiūrėti.

Priemonė atveria ir išvalo nosies srityje esančias užsikimšusias poras, padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, odos riebalų perteklių, inkštirus. Glotnina ir atgaivina odą. Sudėtyje yra alavijų, hamamelių ekstrakto, vitamino E. Naudojimas: išimkite juostelę iš pakuotės, nuimkite apsauginę plėvelę ir užklijuokite ant švarios ir sudrėkintos nosies. Prispauskite ir palaikykite kelias sekundes, kad juostelė priliptų. Nuimkite priemonę, kai ji taps sausa ir nuplaukite veidą šiltu vandeniu. Jeigu juostelę sunku nuimti, sudrėkinkite ją vandeniu.

UNDER20 ANTI ACNE nosies porų valymo juostelės (4 vnt.)

 

 

 

 

 

 

 

 

UNDER20 ANTI ACNE priemones galima rasti visose EUROKOS parduotuvėse.