Svarbiausios vyriškos kosmetikos priemonės

Vyriška kosmetika - žodžių junginys, kuris iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nesuderinamas, tačiau yra svarbus ir esminis, savimi besirūpinantiems vyrams. Kūno, veido ir plaukų priežiūros priemonių nereikėtų ignoruoti, jei siekiate jaunatviškos išvaizdos, svajojate apie odą be defektų. Pateikiame septynias pagrindines vyriškos kosmetikos priemones, kurias kiekvienas vyras turėtų turėti savo naudojamų priemonių asortimente. 

 

1. Veido drėkinimui

Ne veltui veido drėkinimo priemonė pažymėta pirmu numeriu – tai svarbiausias kosmetikos gaminys, dažnai pamirštamas vyrų. Vyriškoje kosmetinėje veido kremas turi atsidurti dėl to, kad vyrai dažniausiai neįvertina odos senėjimo veiksnio ir jos drėkinimo svarbos. Vandens ar aliejų pagrindo, veido kremu odą tepti reikėtų išėjus iš dušo, taip pat prieš einant į  lauką. Konsultantės EUROKOS parduotuvėse mielai parinks neblizgų, greit į odą susigeriantį ir visai nepastebimą veido kremą.

2. Šveitikl

Odos šveitimas svarbus įvairaus amžiaus vyrams, kadangi jauna oda dažnai yra linkusi į aknę, o vyrai pamiršta užsikimšusių porų išvalymą. Veido šveitimas labai naudingas ir vyresnio amžiaus vyrams, kuomet oda pasidengia negyvų odos ląstelių sluoksniu, dėl kurių oda atrodo šiurkšti, jos atspalvis papilkėjęs. Šveisti veido odą grūdėtu šveitikliu patariama kartą ar du per savaitę, kad ji ne tik būtų švari bet ir jaunatviška.

3. Priemonė po skutimosi

Naudodami specialią kosmetikos priemonę po skutimosi, nuraminsite skutimosi metu sudirgintą odą, sumažinsite atsivėrusių porų užsikimšimo galimybę bei pašalinsite kenksmingas bakterijas. Priemonę po skutimosi rinkitės be alkoholio, kadangi jis sausina odą.

4. Lūpų balzamas

Moterys geidžia putlinančio, blizgesį suteikiančio, atspalvį turinčio lūpų blizgio su dar tūkstančiu privalumų, tačiau vyrams pakanka lūpų blizgio, kuris neleis lūpoms skeldėti ir drėkins lūpų odą, būdamas bekvapis, bespalvis ir visai nepastebimas. Tinkamas lūpų balzamas apsaugos lūpas nuo šalčio, kadangi jo sudėtyje paprastai yra aliejų, o tinkamai apsaugojus lūpas išvengsite ir skausmingų įskilimų bei neestetiškos sausų lūpų išvaizdos.

5. Apsauga nuo saulės

Apsauginė priemonė nuo saulės – svarbus dalykas tiek vasarą, tiek žiemą. Saulė – vienas pagrindinių odos senėjimą lemiančių veiksnių, tad rinkitės kremą nuo saulės, kuris apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių, o SPF filtras yra bent 20. Kad būtų paprasčiau ir nereikėtų rūpintis dviem kremais – veidą apsaugosite pasirinkę dieninį kremą su apsauga nuo saulės.

 

6. Plaukų kondicionierius

Ne, mielieji, plaukams šampūno nepakanka, jei norite švelnių ir gerai atrodančių plaukų. Netinkamai plaukus plaunant ir naudojant vien šampūną, plaukai atrodo nušiurę, neprižiūrėti. Plaukų kondicionierius sudrėkins plauką aliejais, padarys juos žvilgančiais. Tai visai nėra nevyriška, priešingai – labai patrauklu!

7. Maskuojamasis pieštukas

Perskaitėte teisingai – maskuojamasis pieštukas gali būti jūsų maža paslaptis, kuomet reikia greitai eliminuoti ką tik iškilusį spuogelį ar pajuodusius paakius. Rinkitės maskuojamąjį pieštuką, kurio atspalvis yra arčiausiai Jūsų odos atspalvio, švelniai padenkite juo problemines vietas ir Voilà! Odos atspalvis taps tolygus, o jūs jausitės ir atrodysite patraukliau, kai nebūsite susierzinęs dėl odos defektų.

8. Barzdos ir ūsų priežiūros priemonės

Barzdų ir ūsų bumas dabar – pačiame įkarštyje, tad stilingai suformuoti ūsiukai ar vešli daili barzda, sutvirtinta specialiu vašku ar kremu atrodys natūraliai ir patraukliai. Nepamirškite šių plaukų plauti barzdai skirtu šampūnu!

EUROKOS pasiūlymai:

 

1. AA veido šveitiklis nuo senėjimo 

2. INTENSA priemonė po skutimosi „Vitacell“

3. ARAS „2 in 1“ šampūnas ir kondicionierius 

4. AA MEN „Vital“ veido kremas 

5. AA apsauginis lūpų balzamas su SPF