Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

SOQU veido priežiūros priemonės

SOQU ROSE
veido kremas

Kremas padeda palaikyti gerą odos būklę – drėkina ir atgaivina odą, suteikia glotnumo, skaistumo. Taip pat suvienodina odos atspalvį ir vizualiai dailina veido ovalą. Sudėtyje yra: rožių ekstrakto, kolageno, biopeptidų. Naudojimas: tepkite kremu švarią odą.

SOQU ROSE veido kremas, 70 g

SOQU VITAMIN C ILLUMINATING
veido kremas

Spindesio suteikiantis kremas padeda palaikyti gerą odos būklę – atgaivina ir drėkina odą, suvienodina atspalvį bei suteikia jaunatviško švytėjimo. Sudėtyje yra: vitamino C, koenzimo Q10, keramidų. Naudojimas: tepkite kremu švarią odą. Palaukite, kol kremas gerai įsigers į odą.

SOQU VITAMIN C ILLUMINATING veido kremas, 70 g

SOQU ROSE
veido serumas

Serumas padeda palaikyti gerą odos būklę – drėkina ir atgaivina odą, palaiko būtiną drėgmės kiekį. Taip pat priemonė gerina odos elastingumą. Sudėtyje yra: rožių ekstrakto, kolageno, biopeptidų. Naudojimas: rytais ir vakarais tepkite švarią odą. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad serumas gerai įsigertų į odą.

SOQU ROSE veido serumas, 50 ml

SOQU VITAMIN C VITAL
veido serumas

Spindesio suteikiantis gaivinamasis ir atkuriamasis serumas padeda palaikyti gerą odos būklę – ją atgaivina, drėkina, glotnina ir skaistina, suteikia jaunatviško švytėjimo. Sudėtyje yra: vitamino C, koenzimo Q10, keramidų. Naudojimas: rytais ir vakarais tepkite serumu švarią odą. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad serumas gerai įsigertų.

SOQU VITAMIN C VITAL veido serumas, 50 ml

SOQU WATERMELON
veido serumas

Drėkinamasis serumas padeda palaikyti gerą odos būklę – ją drėkina ir atgaivina, gerina atspalvį bei suteikia glotnumo pojūtį. Sudėtyje yra: arbūzų ekstrakto, hialurono rūgšties, keramidų. Naudojimas: rytais ir vakarais tepkite serumu švarią odą. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad serumas gerai įsigertų.

SOQU WATERMELON veido serumas, 50 ml

SOQU WATERMELON SLEEPING
veido kaukė

Drėkinamoji naktinė kaukė padeda palaikyti gerą odos būklę nakties miego metu – ją drėkina ir atgaivina, suteikia švelnumo. Priemonė naktį susigeria ir nepalieka lipnumo pojūčio. Sudėtyje yra: arbūzų ekstrakto, hialurono rūgšties, keramidų. Naudojimas: naudokite kaukę prieš nakties miegą. Plonu sluoksniu tepkite švarią odą, tolygiai paskirstykite ir palikite nakčiai. Ryte veidą nuprauskite vandeniu. Veido kaukė galima naudoti kiekvieną vakarą, prieš nakties miegą.

SOQU WATERMELON SLEEPING veido kaukė, 70 g

SOQU veido priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2021 05 03