Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

SINGCLEAN IVD COVID-19 greitasis antigeno testo rinkinys tyrimui iš seilių

SINGCLEAN
COVID-19 testo rinkinys tyrimui iš seilių

SINGCLEAN SARS-CoV-2 greitojo antigenų nustatymo testo ėminiuose iš seilių privalumai:

 •  Patogesnis Naudojimas lyginant su antigenų testais skirtais ėminiui iš nosiaryklės;
 • Neinvazinė procedūra;
 •  Nesukelia diskomforto;
 • Greitis – rezultatai gaunami per 15 minučių;
 • Nedidelė kaina lyginant su PGR testais;
 • Tiksli aktyvios infekcijos diagnostikos priemonė;
 • Lengva naudoti ir interpretuoti rezultatus;
 • Skirtas masiniam testavimui.

 Testo rinkinio savybės:

 • Rinkiniuose visos reikalingos priemonės testui atlikti. Rinkinį sudaro testo kasetė, mėginio paėmimo tamponas, antigeno ekstrahavimo buferis, antigeno ekstarhavimo mėgintuvėlis, popierinis darbastalis, naudojimo instrukcija. Testo rezultato vertinimui nereikalinga jokia speciali aparatūra, t. y. atliekamas vizualiai.
 • Testas atliekamas ėminyje iš seilių, skirtas neinvazinei procedūrai.
 • Testas skirtas nustatyti SARS CoV-2 antigeną.

Testo rezultatas gaunamas po 15 min.

 • Kiekvieno testo kasetėje testo atlikimo kokybės vertinimui kontrolinė reakcijos juostelė.
 • Testų ir priemonių rinkinys laikomas kambario temperatūros aplinkoje.
 • Siūlomo testo jautrumas 99,99 procentai lyginant su SARS CoV-2 PGR.
 • Siūlomo testo specifiškumas 99,57 procentai lyginant su SARS CoV-2 PGR.
 • Testo galiojimo terminas 12 mėnesių.
 • Testas turi CE ženklinimą pagal Europos Parlamento ir Tarybos Direktyvos 98/79/EB dėl in vitro diagnostikos medicinos prietaisų nuostatas arba pagal Europos Parlamento ir Tarybos Reglamento (ES) 2017/746 nuostatas.

Pakuotę sudaro:

 • Testo kasetė sandarioje pakuotėje, sausiklis;
 • Medvilninis tamponas mėginių ėmimui (seilių mėginiams paimti);
 • Antigeno ekstrakto buferis
 • Antigeno ištraukimo mėgintuvėlis;
 • Popierinis darbastalis (popierinė testo dėžutė gali būti panaudota kaip darbastalis);
 • Pastaba: priemonės, kurios reikalingos tyrimui, bet kurių nėra pakuotėje – laikmatis.
SINGCLEAN COVID-19 greitasis antigeno testo rinkinys tyrimui iš seilių

Naudojimas
Laikymas ir stabilumas – laikyti supakuotą sandariame maišelyje kambario temperatūroje arba šaltoje vietoje (4-30 °C temperatūroje). Testas yra stabilus iki ant sandaraus maišelio nurodyto tinkamumo laiko pabaigos. Testas turi būti sandariame maišelyje iki naudojimo. Neužšaldyti. Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui. Atidarius sandarų maišelį, panaudoti testą kaip įmanoma greičiau, per 60 minučių.

Atsargumo priemonės
Šis testas skirtas tik profesionaliam diagnostiniam naudojimui in vitro. Testo negalima naudoti pasibaigus tinkamumo laikui. Atidžiai perskaitykite visą šį pakuotės lapelį prieš atliekant testą. Nesilaikant instrukcijų nurodytų šiame lapelyje, gaunami netikslūs testo rezultatai. Negalima naudoti testo, jei pakuotė yra pažeista. Testo metu naudokite vienkartines pirštines ir pabaigus testavimo procedūrą, nusiplaukite rankas. Venkite mėginio ir buferio purslų ar aerozolio susidarymo. Kruopščiai išvalykite išsiliejusius produktus naudodami tinkamą dezinfekavimo priemonę. Nuvalykite ir išmeskite visus mėginius, reakcijos rinkinius ir potencialiai užterštas medžiagas (pvz., tamponą, ištraukimo mėgintuvėlį, bandymo prietaisus) mikrobiologinėje talpykloje, tarsi jos būtų infekcinės atliekos ir sunaikinti pagal galiojančius vietinius įstatymus. Nemaišykite ir nekeiskite skirtingų mėginių. Nelaikykite testo rinkinio tiesioginėje saulės šviesoje. Kad neužterštumėte tampono, išėmus iš pakuotės, nelieskite jo medvilninės dalies. Rinkinyje esantis tamponėlis turėtų būti naudojamas tik seilių mėginiui paimti. Kad išvengtumėte kryžminio užteršimo, tamponus panaudokite tik vieną kartą. Surinkto tampono negalima skiesti jokiu tirpalu, išskyrus pateiktą ekstrahavimo buferį. Testą galima naudoti tik vieną kartą. Nenaudokite testo pakartotinai. Neatlikite testo patalpoje esant skersvėjui, veikiant kondicionieriui ar oro šildytuvui.

Mėginių ėmimas
COVID-19 antigeno tyrimo rinkinys (koloidinis gold) atliekamas naudojant tamponą seilėms. Testas turi būti atliktas nedelsiant paėmus mėginį. Prieš atliekant testą mėginiai turi būti kambario temperatūros. Jei mėginius reikia pervežti, jie turi būti supakuoti vadovaujantis vietinėmis taisyklėmis, apibrėžiančiomis ligų sukėlėjų transportavimą. Mėginių ėmimo metu venkite kramtyti ar ryti seilių.

Testo procedūra
Leiskite testo kasetei, antigeno ekstrahavimo buferiui ir mėginiui prieš testavimą pasiekti kambario temperatūrą (15-30 ° C).

1. Prieš imdami mėginį, įsitikinkite, kad burnoje nėra maisto likučių. Jei pacientas ką tik valgė, reikia išsiskalauti burną ar išsivalyti dantis. Išimkite tamponą iš pakuotės, laikykite tamponą ant liežuvio, kol jo galiukas bus permirkęs seilėmis (mažiausiai dvi minutes).

2. Antigeno ištraukimo mėgintuvėlį uždėkite ant darbastalio (pakuotę panaudokite kaip darbastalį). Išspauskite ekstrahavimo buferio buteliuką, kad buferis laisvai lašėtų į antigeno ištraukimo mėgintuvėlį neliesdamas mėgintuvėlio krašto. Į antigento ištraukimo mėgintuvėlį įpilkite visą antigeno ekstrahavimo tirpalą (buferinį skystį) (apie 450 ul).

3. Įdėkite mėginio tamponėlį į antigeno ištraukimo mėgintuvėlį, į iš anksto supiltą antigeno ekstrahavimo buferinį skystį ir pasukite tamponą maždaug 10 kartų, o tampono galvutę prispauskite prie mėgintuvėlio sienos, kad iš tamponėlio išsiskirtų kiek galima daugiau mėginio medžiagos, tada leiskite jam pastovėti maždaug 1 minutę.

4. Išimdami tamponą, spauskite tampono galiuką prie sienelės, kad iš tamponėlio pasišalintų kiek galima daugiau skysčio. Panaudotus tamponus šalinkite pagal biologiškai pavojingų atliekų šalinimo metodus.

5. Ant antigeno ištraukimo mėgintuvėlio uždėkite lašintuvo galvutę, sandariai uždarykite ir palikite pastovėti maždaug 1 minutę.

6. Išimkite tyrimo kasetę iš sandaraus maišelio ir kuo greičiau panaudokite ją.

7. Kasetę padėkite ant švaraus ir lygaus paviršiaus.

8. Į testo kasetės ėminio duobutę įpilkite 3 lašus (apie 100 ul, galite naudotis pipete) skysčio mišinio ir paleiskite laikmatį.

SINGCLEAN IVD COVID-19 greitąjį antigeno testo rinkinį tyrimui iš seilių galite įsigyti tik e. parduotuvėje eurokos.lt


Paskelbta 2021 05 06