ROOMCAYS vyrų kosmetika

ROOMCAYS MOISTURIZING & CARING
barzdos ir ūsų balzamas

Drėkinamasis barzdos ir ūsų balzamas skirtas visų tipų ir ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti. Gaivaus kvapo balzamas minkština barzdos plaukus ir suteikia jiems žvilgesio. Priemonė drėkina odą ir padeda palaikyti gerą jos būklę. Sudėtyje yra sviestmedžių ir arganų aliejų. Naudojimas: būtiną balzamo kiekį patrinkite tarp rankų, įmasažuokite į ūsus, barzdą ir veido odą, barzdos plaukų augimo sritį. Dėmesio! Balzamo sudėtyje gausu sviestmedžių aliejaus. Kintant temperatūrai sviestmedžių aliejus gali kristalizuotis, tačiau tai neįtakoja balzamo poveikio. Sąlytyje su oda kristalai ištirpsta, įsigeria į odą. Geriausiam rezultatui pasiekti – jeigu barzdos plaukai šiurkštūs ir kieti, kartu naudokite ROOMCAYS barzdos aliejų.

ROOMCAYS MOISTURIZING & CARING barzdos ir ūsų balzamas

ROOMCAYS NOURISHING & CARING
barzdos ir ūsų aliejus

Maitinamasis barzdos ir ūsų al9iejus skirtas visų tipų ir ypatingo dėmesio reikalaujančiai, drėgmę praradusiai odai prižiūrėti. Priemonė drėkina odą ir padeda palaikyti gerą bendrą odos būklę. Barzdos plaukai tampa švelnesni ir labiau žvilga. Sudėtyje yra arganų ir simondsijų aliejų. Naudojimas: būtiną aliejaus kiekį (nuo 2 iki 5 lašų, priklausomai nuo plaukų ilgio ir storio) pilkite ant delno, įtrinkite į ūsus ir barzdą. Netepkite veido odos. Nenaudokite per daug aliejaus, kad barzda neatrodytų riebi. Geriausiam rezultatui pasiekti – jei barzdos plaukai šiurkštūs ir kieti. Kartu naudokite ir ROOMCAYS barzdos balzamą.

ROOMCAYS NOURISHING & CARING barzdos ir ūsų aliejus

ROOMCAYS FOR CLEANING AND REFRESHING
barzdos šampūnas

Barzdos šampūnas valo barzdos plaukus, padeda pašalinti riebalų perteklių ir nepageidaujamus kvapus. Priemonė drėkina, glotnina ir stiprina barzdos plaukus, suteikia jiems švelnumo, žvilgesio. Šampūną galima naudoti kasdienei veido odos ir barzdos priežiūrai. Sudėtyje yra vitaminų A, E ir F, glicerolio, alijošių, imbierų ekstraktų, valomosiomis savybėmis pasižyminčių veikliųjų medžiagų. Naudojimas: nedidelį kiekį  šampūno pilkite ant delno. Tepkite barzdos plaukus ir veidą. Švelniai masažuokite, kad atsirastų putų. Nuplaukite vandeniu, barzdą nusausinkite rankšluosčiu. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite ir kitas ROOMCAYS barzdos priežiūros priemones. Svarbu! Išdžiovinkite barzdos plaukus prieš šukavimą šepečiu.

ROOMCAYS FOR CLEANING AND REFRESHING barzdos šampūnas

ROOMCAYS MODELLING
ūsų vaškas skirtas modeliuoti ir prižiūrėti ūsus.

ROOMCAYS MODELLING ūsų vaškas padeda sukurti norimą ūsų stilių. Priemonės užteks ilgam laikui, nes suformuoti norimą išvaizdą pakanka nedidelio vaško kiekio. Sudėtyje yra sviestmedžių ir arganų aliejų, bičių vaško. Naudojimas: būtiną vaško kiekį patrinkite tarp delnų, kad sušiltų, tepkite ir modeliuokite ūsus. Dėmesio! Vaško sudėtyje gausu sviestmedžių aliejaus. Kintant temperatūrai sviestmedžių aliejus gali kristalizuotis, tačiau tai neįtakoja vaško poveikio. Sušilę kristalai ištirpsta.

ROOMCAYS MODELLING ūsų vaškas

ROOMCAYS SHINE CONTROL
vyrų veido kremas

Vyrų veido kremas padeda atkurti odos, linkusios į blizgesį, pusiausvyrą ir gerina bendrą jos būklę. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną. Sudėtyje yra Sibiro pušų, Abisinijos aliejų, hialurono rūgšties, SPF 15 filtro. Naudojimas: nedideliu kremo kiekiu tepkite veidą ir kaklą. Naudokite kremą po kiekvieno skutimosi, tepkite švarią ir sausą odą. Rekomenduojama kremą naudoti, jeigu sportuojate, būnate lauke arba patalpoje su oro kondicionieriumi.

ROOMCAYS SHINE CONTROL vyrų veido kremas

ROOMCAYS TATTOO PROTECTION
veido ir kūno balzamas skirtas tatuiruotėmis papuoštai odai prižiūrėti.

Veido ir kūno balzamas padeda atkurti tatuiruotės spalvas. Priemonė drėkina ir aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis. Balzamas apsaugo odą nuo kenksmingų oro sąlygų ir turi apsauginį SPF 50 faktorių. Reguliarus balzamo Naudojimas gerina odos būklę, o tatuiruotės ilgiau išlieka ryškios. Sudėtyje yra kokosų, kanapių, Abisinijos sėklų aliejų, vitamino E, UVA/UVB filtrų. Naudojimas: nedideliu balzamo kiekiu tepkite tatuiruotę, pirštų pagalvėlėmis patapšnokite, kad balzamas įsigertų į odą. Naudokite mažiausiai 2 kartus per dieną arba likus maždaug 20 minučių prieš išeinant į saulę. Geriausiam rezultatui pasiekti pakartotinai tepkite tatuiruotę kas 2 valandas, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu. Jeigu oda sausėja, balzamą galima naudoti dažniau. Svarbu, kad tatuiruotė visą laiką būtų padengta plonu apsauginiu balzamo sluoksniu.

ROOMCAYS TATTOO PROTECTION veido ir kūno balzamas

ROOMCAYS NATURALNY
vyrų dezodorantas

Pieštukinis dezodorantas suteikia ilgalaikį gaivumo pojūtį. Priemonė užtikrina veiksmingą apsaugą nuo nemalonaus kvapo, drėgmės. Vyrams skirtas dezodorantas buvo sukurtas naudojant natūralias veikliąsias medžiagas. Jis greitai įsigeria į odą ir padeda palaikyti gerą jos būklę. Sudėtyje yra sviestmedžių ir šalavijų aliejų, rozmarinų ekstrakto, propolio, sodos. Naudojimas: tepkite švarią ir sausą odą.

ROOMCAYS NATURALNY vyrų dezodorantas

ROOMCAYS vyrų kosmetiką ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šioje EUROKOS parduotuvėje:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „AKROPOLIS“


Paskelbta 2021 11 23