PHYTORELAX LABORATORIES kūno priežiūros priemonės

PHYTORELAX HEMP
dušo želė

Drėkinamoji ir atpalaiduojamoji dušo želė padeda palaikyti gerą odos būklę. Sudėtyje yra kanapių aliejaus. Sudėtyje yra 98% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: naudokite prausiantis duše arba vonioje.

PHYTORELAX HEMP dušo želė

PHYTORELAX HEMP
veido, kūno ir plaukų aliejus

Daugiafunkcis aliejus drėkina odą ir suteikia jai elastingumo. Sudėtyje yra kanapių aliejaus. Sudėtyje yra 98% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: būtiną kiekį įmasažuokite į švarią ir sausą odą, plaukus.

PHYTORELAX HEMP veido, kūno ir plaukų aliejus

PHYTORELAX COCONUT
kūno losjonas

Maitinamasis ir aksomo švelnumo suteikiantis kūno losjonas padeda palaikyti gerą odos būklę. Sudėtyje yra kokosų aliejaus. Sudėtyje yra 98% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: būtiną losjono kiekį tepkite ant švarios odos, geriausia po dušo arba vonios. Gerai įmasažuokite.

PHYTORELAX COCONUT kūno losjonas

PHYTORELAX ALMOND
dušo želė

Maitinamoji dušo želė padeda palaikyti gerą odos būklę. Sudėtyje yra saldžiųjų migdolų aliejumi. Sudėtyje yra 98% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: naudokite prausiantis duše arba vonioje.

PHYTORELAX ALMOND dušo želė

PHYTORELAX ALMOND
kūno losjonas

Maitinamasis kūno losjonas padeda palaikyti gerą odos būklę. Sudėtyje yra saldžiųjų migdolų aliejaus. Sudėtyje yra 98% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: būtiną losjono kiekį tepkite ant švarios odos, geriausia po dušo arba vonios. Gerai įmasažuokite.

PHYTORELAX ALMOND kūno losjonas

PHYTORELAX ARGAN OIL
dušo želė

Dušo želė padeda palaikyti gerą odos būklę, švelniai valo, drėkina ir aprūpina ją maitinamosiomis medžiagomis, gerina elastingumą. Sudėtyje yra arganų aliejaus. Sudėtyje yra 98% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: naudokite prausiantis duše arba vonioje.

PHYTORELAX ARGAN OIL dušo želė

PHYTORELAX ARGAN OIL
kūno kremas

Atkuriamasis kūno kremas padeda palaikyti gerą odos būklę, aprūpina ją maitinamosiomis ir drėkinamosiomis medžiagomis. Priemonė apsaugo nuo žalingų išorinių veiksnių, tokių kaip vėjas, smogas, saulė, karštis. Kremas gerai įsigeria į odą, nepalieka lipnumo jausmo, suteikia odai švelnumo ir padeda atkurti elastingumą. Kūno kremą galima naudoti kiekvieną dieną. Sudėtyje yra arganų aliejaus. Sudėtyje yra 98% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: po dušo arba vonios tepkite kremu švarią sausą odą. Tepkite visą kūną. Masažuokite, kad kremas įsigertų į odą. Naudokite pagal odos poreikį.

PHYTORELAX ARGAN OIL kūno kremas

PHYTORELAX FIORI DI BACH ENERGIZING
dušo želė skirta vyrų ir moterų odai prižiūrėti.

Energizuojamoji dušo želė padeda palaikyti gerą odos būklę. Bacho gėlių žiedų kvapo priemonė švelniai valo ir aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis ir gerina elastingumą. Sudėtyje yra gėlių žiedų ekstrakto. Naudojimas: naudokite prausiantis duše arba vonioje.

PHYTORELAX FIORI DI BACH ENERGIZING dušo želė

PHYTORELAX FIOTI DI BACH ENERGIZING
kūno losjonas skirtas vyrų ir moterų odai prižiūrėti.

Energizuojamasis kūno losjonas padeda palaikyti gerą odos būklę, giliai ją drėkina ir aprūpina maitinamosiomis medžiagomis. Bacho gėlių žiedų kvapo priemonė suteikia odai aksomo švelnumo. Sudėtyje yra gėlių žiedų ekstrakto. Naudojimas: būtiną losjono kiekį tepkite ant švarios odos, geriausia po dušo arba vonios. Gerai įmasažuokite.

PHYTORELAX FIORI DI BACH ENERGIZING kūno losjonas

PHYTORELAX LABORATORIES kūno priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šioje EUROKOS parduotuvėje:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „AKROPOLIS“


Paskelbta 2021 11 04