Perkamiausi Eurokos blakstienų tušai: TOP 10

Rekomendavo penkios draugės - privalau nusipirkti! Argi neatsiduriame tokioje situacijoje, kai renkamės, kurias kosmetikos priemones įsigyti? Šioje įdomioje statistikoje galite įžvelgti, kad merginos dažniausiai renkasi apimties suteikiančius juodus blakstienų tušus, kurių kaina - apie 8 eurus. Dažniausiai perkamos priemonės būna tos, kurių kainos ir kokybės santykis yra pranokstantis lūkesčius, tad pristatome EUROKOS perkamiausių blakstienų tušų dešimtuką - gal būt pravers labiau, nei draugių rekomendacijos?

 

1. PRESTIGE blakstienų tušas „Volume lift“

Teisėtai pirmąją vietą okupavęs PRESTIGE firmos blakstienų tušas „Volume lift“ padaro tai, ką žada etiketė: blakstienos akimirksniu taps gundančios, didelės apimties ir prabangaus pojūčio. Didelis šepetėlis padeda blakstienas formuoti, o stipri formulė užtikrina ilgai išliekantį efektą.

2. PRESTIGE blakstienų tušas „Smoky Eyes“

Antras PRESTIGE blakstienų tušas TOP trejetuke? Taip - nes PRESTIGE yra jau daugiau nei 30 metų skaičiuojanti įmonė, veiklą pradėjusi JAV ir išsiplėtusi visame pasaulyje. Dar vienas EUROKOS klienčių simpatijas užsitarnavęs PRESTIGE tušas - „Smoky Eyes“, padėsiantis sukurti idealų padūmavisių akių efektą, bet tinkantis ir kasdieniam naudojimui, lengvam makiažui.

3. MAYBELLINE ONE BY ONE blakstienų tušas „Satin black“

MAYBELLINE ONE BY ONE linijos blakstienų tušas „Satin black“ jau pavadinime sufleruoja, kad jo koziris - ypatingas juodumas. Kerintis blakstienų tušo tamsumas ir palyginus nedidelė kaina leido papulti ant perkamiausių TOP 10 bronzinės pakylos.

 

4. PRESTIGE blakstienų tušas „Long Care“

Ilgai išliekantis PRESTIGE blakstienų tušas „Long Care“ yra patikrintas medikų, sudėtyje neturi parabenų. Speciali forma ir smailėjančios formos šepetėlis leidžia blakstienoms suteikti ypatingo ilgumo ir nesijaudinti, kad tušas dienos eigoje nubyrės.

5. ESSENCE blakstienų tušas "Multi action"

Neabejotinas ESSENCE blakstienų tušo „Multi Action“ privalumas - itin maža kaina, tačiau veikliosiomis savybėmis šis tušas ne ką prastesnis, nei kiti šio TOP dešimtuko finalininkai. „Multi Action“ pasižymi universalumu - šis tušas ir ilgina ir storina blakstienas, patraukliai užriesdamas jas.

6. L'OREAL blakstienų tušas „Miss Manga" 

Lankstus „Miss Manga" blakstienų tušo šepetėlis leidžia patogiu kampu palenkti šerelius ir taip idealiai pasidažyti blakstienas. Stiprioji šios L'OREAL priemonės savybė - stulbinančios apimties suteikimas.

 

7. MAYBELLINE blakstienų tušas „Volum express rocket"

Vienas populiariausių MAYBELLINE blakstienų tušų - „Volum express rocket". Aukštesnė kaina neišgąsdino EUROKOS klienčių ir šis blakstienų tušas vis tiek puikuojasi TOP 10 perkamiausių sąraše. Tai dėl itin patogaus šepetėlio ir stulbinančios apimties efekto!

8. MAYBELLINE blakstienų tušas „Volum express the colossal"

Kolagenu papildyta formulė padės su šiuo blakstienų tušu pasiekti maksimalios apimties ir pilnumo - reikalingas vos vienas brūkštelėjimas. Tinka naudojančioms kontaktinius lęšius.

9. GOSH blakstienų tušas „Catchy eyes"

Išlenktas šio tušo šepetėlis suteikia lenktas blakstienas ir gundantį katės akių efektą. Puikiai atskiria blakstienas ir nedirgina akių, nes sudėtyje nėra cheminių kvapiklių.

10. MAYBELLINE blakstienų tušas „Volum express maxi colosal" 

Šis aštuntuoju numeriu pažymėto „Volum express the colossal" MAYBELLINE blakstienų tušo brolis pasižymi patobulinta formule, kuri ne tik suteikia maksimalią blakstienų apimtį, bet ir lengviau jas atskiria bei užriečia. Tobulam žvilgsniui!
 
Daugiau skaitykite:

Kelių populiariausių blakstienų tušų palyginimas

Eveline blakstienų tušų apžvalga

Tušų naujienos iš GOSH