„Parlux Fragrances“ – amerikietiškieji aromatai

„Parlux Fragrances“ – istoriniais 1984 metais JAV, Floridoje įsikūrusi inovatoriška grožio ir parfumerijos įmonė, kurios tikslas nuo pat pradžių buvo kokybiškos, profesionalios, dizainerių kurtos produkcijos gaminimas ir prekyba.

Šiandien savo veiklą įmonė skiria parfumerijos ir grožio prekių kūrimui, dizainui, gaminimui, persiuntimui ir pardavimui. „Parlux Fragrances“ pagrindinė prekė – žymūs ir profesionalūs kvepalai, kūno losjonai, kremai, dušo želė, dezodorantai, muilai ir kvapiosios pudros. Ši firma taip pat užsiima originalių aksesuarų gaminimu bei prekyba visame pasaulyje. Iš JAV „Parlux Fragrances“ priemonės keliauja į tokias tolimas pasaulio šalis, kaip Kanada, Vidurinieji Rytai, Australija bei daugelis Europos valstybių.

Vis dar manote, kad su šia įmone neteko susidurti? Išvadrinsime tik keletą prekinių vardų, kurie priklauso „Parlux Fragrances“: Paris Hilton, Rihanna, Jessica Simpson, Kanye West… Amerikietiškas parfumerijos kokybės standartas garantuoja, kad įžymybių vardais pažymėti kvapai atitiktų prestižo reikalavimus, būtų kuriami dizainerių.

EUROKOS parduotuvėse galite įsigyti daugelį „Parlux Fragrances“ gaminamų aromatų, o pardavėjos-konsultantės pradės Jums išsirinkti tinkamiausius kvepalus.

Keletas „Parlux Fragrances“ kokybės pasiūlymų iš EUROKOS:

 

1. PARIS HILTON parfumuotas vanduo „Dazzle” 50 ml 

2. RIHANNA parfumuotas vanduo „Rogue” 75 ml 

3. JESSICA SIMPSOM parfumuotas vanduo „Signature” 50 ml